Prijava

inace buksovci jebu, rekao bih slobodno da nema jacih i smesnijih likova na ovim prostorima od vremena pa do sad

jesu malo popustili poslednjih par godina, previse o politici pricaju al jbg sad imaju vec 45+ godina

film mi je bio nesto najslabije od njih ikada, gledao sam na yt sad ponovo kad su okacili, iako i dalje mislim da je to moglo mnogo bolje, nije mi toliko ni los vise

ovo sam cuo iz prve ruke za baka praseta, ima neka likusa drugarica mog druga sto pise knjige neke i sta ti ja znam, i zvala ovog da prisustvuje promociji knjige, malo kao marketinski trik, on rekao cenu ovu

pa on tebra moze da kaze koju oce cijenu, ko ce da mu plati bre to, jeste vi normalni

буксовци имају пун курац негледљивих скечева а ок им је можда 5. Јебали вас они, не зна Црногорац с хуморем

to sam vidio, nego zatrpavamo temu bezveze ovim degenom.
opet mozes da nagadjas samo, a i to je sekundardna stvar svakako, jer to nisu pare od njegovih klipova, cega smo se prvo dotakli odje. a realno kod nas postoji ta tendencija da nagadjamo da oni mlate hiljade i hiljade po svakom snimku.
u stvari jutjub daje procenat autorima. procenat od reklama, ne ni pregleda ni subscribera. znaci ne postoji fiksna cijena tipa 10 dolara na 1k pregleda i te gluposti. stvar je malo kompleksnija od toga.

ne sumnjam da decko ima solidnu kintu za nekog tih godina i da mu je bas super.

pa najmanje tu dobijaju zapravo od tih klipova i od yt, neki znaju da naplate popularnost a to je dosta jaca vestina
evo necu vise pricati o degenu, samo za kraj, rece lik u klipu ovom da je otvorio igraonicu i da planira uskoro da otvori kafic, znaci nije da nema

to da. lik je prepoznao momenat, zna da ce to da mu radi na konto imena jbg.

TLN je najsmesniji show tronozac amater si vidim

Bohore debeli cigan jutjuber je Muđa

Za 2 god Baka prase biće pregažen nekim novim klincima sa još maloumnijim sadržajem.

Iiiii pozdrav svima ljudi mudja ovde i ljudi danas snimamo gta trke tu je i moj cale, cale reci nesto
Pusite kurac, hehe calebog, bas dosta ljudi je trazilo da snimam trke nisam odavno a imao sam neke obaveze znate škola i..
Ne seri mudjo ti si ciganj ne ides u skolu
Pa dobro cale jebemu mater jel moras sve da upropastis

pa iskreno brate TLN je solidan i ima dobrih stvari ali smori malo, oni duzi klipovi me ubijaju sad i ne mogu da ih gledam vise, lozio sam se kao klinac ali neke stvari su im previse ocigledne, tipa: ovo je sad parodija na to i to, i teramo tu pricu do kraja, buksovci su mnogo vise random
pogadjali su tln sustinu uvek, ali malo mi je prevazidjena ta vrsta humora, kapiram da je 80ih to bilo nesto najjace ljudima i meni bi vrv bilo

Podrzavam Buksovce,bili su nesto najjace nekada i sada su odrzali taj status iako polako blede kao slike sto previse gledas sto OL rece.Nego sta je TLN tacno??

Top Lista Nadrealista

A pa oni su verovatno bili dobri u svoje vreme ali vreme ih je pojelo kao sto svaki humor pojede,sve sto nam je danas smesno nece nam biti tako to ide,malo je tuzno sto je tako ali tako je i Buksovce ce vreme skroz pojesti jbg.

I Baku Praseta ce vreme pojesti sada je Elvis a za 10 godina bice sramota gledati njegove klipove.

Sta je pojelo vrijeme, nele bog humora