Prijava

http://www.youtube.com/watch?v=VsY6FMCT2_o

Ево вам нешто новије , одгледајте.

BAČIĆU TI BOMBU U KUĆU SVE ĆU VAS POBIJEM URAAAA!

A znate li ono kad su u radio emisiji zvali vidovitu Sonju a Gajo se predstavio kao Tom Kruz? Ona posle izjavila u novinama da je pričala sa poznatim glumcem Tom Kruzom. :D

Већ постоји оваква тема.
Не капирам у чему је фора, ово је преглупо. Тролујете, или шта?

Ракун баца флеш.
Већ постоји оваква тема.
Не капирам у чему је фора, ово је преглупо. Тролујете, или шта?

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/294764_242283862488646_1674171131_n.jpg

nije to rakun, to je rakunat.
kako si igrao danas, rakunate?

KUN je u pravu, meni ič ne štima ovakav humor.
edit- al opet, nisam odgledao ni 3 klipa, tako da nisam merodavan

Vadim se na Šveđane.

KUN je u pravu, meni ič ne štima ovakav humor.
edit- al opet, nisam odgledao ni 3 klipa, tako da nisam merodavan

Мени је саут парк тотално ретардирано америчко говно а ипак га сви готиве.Ал' одгледао сам једно пет-шес' епизода само да будем искрен. Не разумијеш се у материју, нису ти буксовци само снимање клипова.. У старту си се зајебао.

У петак у 00:00 су били на радио, слуша' сам их до 2. Поспрдавали се са Милом, државом и тако то.

a ja npr. volim sve što vole mladi. troluje te, Šerloče, što se primaš odmah. Manijak je jedan od najvećih fanova TBOK-a.

Поспрдавали се са Милом, државом и тако то.

Само да их не забране или их некако укину због тога ови говнари, тешко би нам то пало..

eno rakunat doživljava transfer blama od ove teme.

Šerloče, u pravu si. možda sam se zajebao kako kažeš, jer ne znam ništa van YT od njih, svega par klipova što sam video i to je to. rekoh već da mi to sve ličilo na lošu kopiju TLN.

Нисам знао.
Не волим кад нам неко дира црногорске носиоце хумора, ироније и комедије. Како би ми били сува и досадна држава да није њих. Овај народ трпи толико јебу га са свих страна да му је стварно потребно мало здравог хумора.
Ај идем ја да кунтам, шта го оћете, лака ви ноћ, јунаци.

Не разумијеш се у материју, нису ти буксовци само снимање клипова.. У старту си се зајебао.

Добро, реци ми какошта, па да и мени буде урнебесно смешно. Гледао сам пар најјачих клипова (по вама), и умро сам кол'ко се нисам смејао.

Мени је саут парк тотално ретардирано америчко говно а ипак га сви готиве.Ал' одгледао сам једно пет-шес' епизода само да будем искрен

Можда си једноставно налетео на неке шит епизоде, откуд знам. Ни ја не готивим претерано, ал' оно, није ми внуго.