Prijava

Jebi ga doco, i meni su se na kur popele teme sa Novakom, Radetom i onim fudbalerom sa dugom kosom pa ne pizdim i ne trazim linc.Da nisi ti u LDP-jugendu pa ti smeta blacenje Cedinog svijetlog lika?

Jebi ga doco, i meni su se na kur popele teme sa Novakom, Radetom i onim fudbalerom sa dugom kosom pa ne pizdim i ne trazim linc.

Нема другог начина осим линча, јер ће их онда и даље штанцовати, штанцовати, штанцовати... Веруј ми, превише сам био толерантан, ово заиста смета МНОГИМ љУдима овде.

Da nisi ti u LDP-jugendu pa ti smeta blacenje Cedinog svijetlog lika?

Браво, како си извео тај закључак? 5 бамбија за тебе.

Sve u redu! Znači Čedu, Đovaka, Krkobabića, Tadića i Dačića okačinjite na kurac, ali ne Radohulite!

Ја бих за постере увео тероркратију.

Jesam ja neko vreme na sajtu, ali na naslovnoj nikada nisam video ni jedan poster.

A?

Uterate Čedomiru!

Да се мене пита ја бих све излизане форе са сајта силом истјерао. Али јбг :)

И, такође, предлажем да се запрети казном трајне банане са сајта ко објави постер на фору која је сажвакана, прежвакана и сварена 10 000 0000 000000 0000000 пута.

Јанковићу, си бројао ти ове нуле? Милијарду милијарди је испало, баш кул :)

Hahahah, SMare.

Neka, nek se samo više brišu.

да је тема сажвакана - јесте
али имајте на уму да је у питању непресушни извор инспирације и да се упркос свему могу наћи добре форе на ту тему
против

Јанке, није баш да је то најсморнија ствар на сајту, ја бих пре бановао оне изроде није за одабране и тако ту багру...

ја бих пре бановао оне изроде није за одабране и тако ту багру

Жемо и то.
ТЕРОРКРАТИЈА РУЛЗ!

Јанковићу, си бројао ти ове нуле? Милијарду милијарди је испало, баш кул :)

Не ми замераш, имао сам поклоњену двојку из мате лоло

Pa jebem li ga, predlog i može da prođe, ali niko neće toliko da abi tastaturu.
Ja sam temeljan čovek, ako npr banujem jednog zbog tog i tog, ja onda mora da nastavim i sa svima istim tempom.

Počeo sam da banujem za: Vukajlija se raspada. Trajno.
Za samoreklamiranje na odabranim: 1 dan.
Za enormnu glupost: 187:6 i u odabrane??? o.0 ili već u odabrane (a poster ladno pre 15 godina napravljen)
Za klevetu: To jest banujem Krivofejce koji kažu Plagijat. 1 dan.

Mislio sam da banujem za: Marš na demotivaciju, ali još nisam počeo.
Ne mogu da banujem za: Nije za odabrane, iako mi to ide na kurac.

A za ovo, ne znam: Mnogo tu ima posla...ne mođemo nas 3.5 moderatora da očistimo postere, a kamo li da banujemo.
Ja bi ovako: da se posteri uopšte ne prikazuju dok ih neki mod ne odobri...ko na Blicu kad se postavljaju komentari (mada smo mi uračunljiviji od njihovih modova, sto posto).

JA bi ovako: da se psoteri uopšte ne prikazuju dok ih neki mod ne odobri...ko na Blicu kad se postavljaju komentari (mada smo mi uračunljiviji od njihovih modova, sto posto).

Čak šta više ovo je predloženo pre neki dan ponovo.
I trenutno kaizen traži rešenje.
Biće za koji dan i situacija sa posterima rešena.
Bilo je ok do 12. 9. kad nam je pomagala skripta, posle toga je raspad.

JA bi ovako: da se psoteri uopšte ne prikazuju dok ih neki mod ne odobri...

Ако тај систем већ није уведен, а нешто је, као, био уведен, онда ни то не би било лоше.

Znam to sve, Črčo... :) nego nek budu i ostali upućeni :)

Ma ja ostalima i rekla :D Znam da ti znaš bemumiša :)))

Не знам зашто, ал имам фобију од модова који уђу на тему коју је отворио обичан члан, све се плашим да ћу видети катанац :-)