Prijava

Због чега па нисам банован? Качење сиса, пички и курчева по форуму, спемовање форума, јебање у активним, прозивање дабендстепера, препичкавања са студентима из провинције, јебање чланица сајта поименце на теми јебање, дисовање Крајишника уз величање Далмације, качење сиса по чету, јебање хришћанства на чету за велики петак уз довођење Кристин Сикстин до берзеркер рејџ мода, прозивања са Босанцима или Косоварима, како кад, троловање секталика постерима, онда без неког одређеног разлога када је Целт нервозан, и тако даље.

Качење сиса, пички и курчева по форуму

јебање чланица сајта поименце на теми јебање

i okačio sliku "jaja na oči" iz pravca vrste realizam

Pokušao od sajta da napravim bolje mesto, završilo se tako što me je odveo jedan mamgup u najluđi godinama

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/183923_1901885787239_1244541074_32473754_1457743_n.jpg

spem neštonešto teme, sise na četu i vic, bedan skor

онда без неког одређеног разлога када је Целт нервозан

kult :D

Nisam nikad banovan. Jednom sam pravio pauzu pet meseci jer nisam imao internet i nedavno sam hladio glavudžu dve nedelje da ne bih napravio sranje (bolje je tako). Kad prsnem ja sebi dam autoban.

Banovan par puta, uglavno zato sto sam prozivao likove koji pisu gluposti i prav postere sa "onim osecajem"... Poslednji put sam banovan zbog "apelovanja na autore da se zapale i pozivanje na samoubistvo istih"... ololololololoooooo

Nikad. Jes da sam se jedno vreme zajklonisao, ali moderatori to podržavaju, čak sam čuo da su Zajklona ufurali na prelo da bi navređao defku o Đovaku!

Banovan na jedan dan zbog spema operativne teme pitanjem "A gde su moji posteri"?.

Za takve gluposti da me sramota i pisati.

2 puta, spem foruma.

Два пута спем форума, једном ''позивање на брутално насиље'', једном аутодеструкција и злоупотреба ктитор опција и то је то ваљда..

Спем увек и искључиво спем!

Prvi put oterao sve posterdžije u tri lepe.
Drugi put na temi o pederima napisao 'Jebali vas gejevi u dupe'.
Treći put na temi 'Braća Hrvati' napisao 'Braća kreteni'.

Ladno bih mogao u Obraz da se prijavim...

Фејзбукманијак

Спем увек и искључиво спем!

ВРАТИЈО СЕ ♥♥♥♥♥

Ja sam banovan jednom valjda za spem

Ђес Дуленце :) Иначе једном сам био банован због вређања Џимија и Мрмуна, тј Тачкице. И то је једини пут кад нисам био банован због спема