KK Partizan

  1. katastrofa...ne mogu vise da gledam

  2. Sta ovo bi sunce ti???!?!!?!??!?!? ALE !!!

  3. KAKVA DOMINACIJA U ZADNJOJ ČETVRTINI!

    OPAAAAAAAA!

  4. Опааааааааааааааа..КЕЦМАН ТАТАБАЊА!!!!!!!!!!

  5. Nemam ništa da kažem, sem hvala Kecmanu! Mačvan je bio sjajan, Peković standardno dobar, ali Kecman je bio čovek odluke. Moram da pomenem i Anđušića koji je bio sasvim solidan u napadu. Milosavljević, Lučić i Čakarević nezapaženi, Raduljica nije vredan pomena.
    Iskreno, ne znam ni kako smo pobedili. Ali bitno je da jesmo!

  6. Zamalo da me srčka opali. Zamalo.

  7. Шта ово би, јебем ли ти панаију! Омару Куку да се додели ручни сат са посветом за све што је учинио за нас. Кецману споменик, а Скариолу захвалница.

    Ипак може да се успе с јаја и са срећу, а без таленат... Али тек кад Милосављевић добије пету личну...

  8. Ali Kecman opet kada je najpotrebnije....okacicu ga kao ikonu definitivno

  9. ЈЕБОТЕ!!!!!!!!!
    ШТА ЈЕ ОВО?!!!

  10. ТИЈАНИЋУ ЈЕБЕМ ТЕ У ГЛАВУ.

    НИЈЕ МИ ЈАСНО КАКО СМО ПОБЕДИЛИ.

    РАДУЉИЦУ У ОКК БЕОГРАД.

    КЕЦМАН У БИБЛИЈУ.

  11. KECMANE RODITELJU!!! KAE RASAN!!!

  12. Треба се захвалити и судијама које су морале да раде Владин посао и пошаљу на клупу Лучића, Чакаревића и Милосављевића.

  13. Jednostavno nisam mogao vjerovati da se ovakva stvar može desiti. Ovo je čudo.

  14. jes da navijam za Zvezdu, al svaka vam dala, bas mi je drago

  15. Стварно јеботе, од кад су на клупу отишли Лучић, Милосављевић и Чакаревић...Партизан је почео да личи на себе.

  16. На овај Армани смо се посрали и пре три године у Пиониру након што смо губили 23 разлике.

  17. Grobari, jel ima negde da se pogleda snimak tekme?

  18. Jes, sad bi gledo snimak, a da su izgubili boleo bi te palamar!

    Što nisi pravi patrijota gledo u direktnom prenosu, a? A?

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.