KK Partizan

  1. Ма није до победе или пораза. Проблем је у сумњивој бековској линији. А и није ни то толики проблем колико два најглупШа крила у Европи. Ја не могу да опишем колико се нервирам ове сезоне кад гледам Лучића и Чакаревића. Њихови улази. Фаулови које праве. Ужас.

    Синоћ смо напокон играли константно солидну одбрану. У нападу невероватно несигурни.

  2. Sad bi nam Veseli sjeo kao saka u nos....mora i moze ovo bolje, ali ajde jos armanija dobijemo kuci i to je to....nek' nam je Bog na pomoci

  3. Partizanu fali drugi plej. Ne može Law igrati celu utakmicu. Pogotovo pod presingom.
    Anđušić na nivou, Kecman kao i uvek probao izvući situaciju ali nije išlo. Lučić nikakav, a Peković imao loš dan. Raduljica se konačno malo trgao, ali još uvek nije na svom nivou. Mačvan bez šuta za tri, ne vidim uopšte razlog zašto nije probao bar jednom.
    Sve u svemu Savan juče prodao :D

  4. Partizanu fali drugi plej

    Miljenović?

  5. Miljenović ili bilo ko na tom nivou jer Božić stvarno više nije na nivou ove ABA lige a kamoli Evrolige.

  6. Što se tiče drugog pleja, njega nemamo godinama - odnosno to je Božić koji pre nego što je došao u Partizan nije tapkao loptu nego samo šutirao trojke. Sada više nije kadar da igra ni odbranu kako treba, njegovo vreme prolazi, ali je neophodan da diže pehare. Uglavnom, Lou možeda igra 40 minuta, NBA je crnac. Samo ga odmene u prenošenju lopte ponekad, a to dobro rade Anđušić i Kecman. Uostalom, tako je bilo i do sada - gledalo se da amer plejodigra što više minuta (Bo, Palasio, Kamings), a odmena samo po potrebi. Sad, jebiga, ja sam još pre sezone govorio da bi trebalo po svaku cenu vratiti Tepića, jer on je taj kombo bek koji nam treba, bek koji može sve spolja da uradi.

    Čakarević i Milosavljević su beznadežni. Možda ovaj drugi i ubode koju trojku, ali smo izgubili dominaciju u skoku jer nam trojka ne hvata lopte. Tu bi leglo kada bi se vratio Veseli, pominje se i Pavlović, nito nije loše.

  7. Ako vam ne valjaju Milosavljević i Čakarević, dajte ih nama, nama bi bili zlata vredni!

  8. Aj Milosavljević, i nekako da prođe, al' Čakarević nije tej kalibar da jebe oca. Nabiti nogom u Igokeu, za bolje nije.

  9. Kao sto rekoh, bez pravog pleja, na kome se danas zasniva kosarka, ne moze!!! Repriza 1. kola..

  10. Kaže mali Anđušić: Treneru, pusti mene da uđem, dam jedno 10ak poena za početak, odigram dobru odbranu, vidiš da su u bonusu ići ću u reket, da iznudim bacanja, biću dobar! A Vlada mu odgovara:
    Ne, igraće moj mali Milosav, koji vola ne može da ubode.

    HAAHHAHAHAHHAHAHAHAAHHAHAHAHAAHHAHAHAAHAHAHAHAHAHHAAHAHHA

  11. Душане, за тај сајт sportske.net први пут чујем. :) Али ништа чудно да неки наши новинари боље знају шта ће да се деси него они који преговарају. Запамтите да нико не зна кад ће почети НБА лига! Неки играчи су прешли у Европу, неки нису. Неки сад потписују. А сви још увек чекају шта ће да се деси.

  12. :) Е јебига! Али ипак и без Пековића можемо у Топ16. Кључни меч је против Арманија у последњем колу, а њима неће играти Галинари.

  13. Saće Raško da objasni!

  14. Igraćemo dobro i bez Pekovića. Videćete!

  15. pekovich jeste car,ali on je ionako upao iznenada,Partizan mozhe i mora da ima igru koja se ne zasniva na jednom igrachu....
    ja sam optimista za top 16 =]

  16. Не знам шта треба да се деси да Божића уклоне из екипе. Ставите га за помоћника Јовановићу и то је то.

    МИЉЕНОВИЋ И БОГДАНОВИЋ обавезно у 12.
    Кецман капитен, ако је ико заслужио он је заслужио.

  17. Ti bi stavio Miljenovića da prvu utakmicu igra protiv Makabija?!

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.