KK Partizan

  1. Где сам ја поменуо Макаби?

  2. Ни сам не знам како са Божићем али ипак
    ПОБЕДААА!!!

  3. Опет форсира овог Милосављевића, страшног шутера...

  4. PERA BOŽIĆ ZA TRIIIIII

  5. Izdržasmo tu treću četvrtinu

  6. MILANEEEEEEEEEEEEEEEEEEE MILANEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

  7. БЛАТ ЈЕ МУСАВАЦ

    ШТА ЋЕМО БЕЗ ПЕКОВИЋА САМО БОГ ЗНА

  8. Иако навијам за Звезду, не могу да пропустим прилику да вам честитам. Заслужена победа.
    Ови богати тимови никако да науче да кад играју против Пртизана морају да играју максимално.
    Сви они (Реал. Барселона, Армани, Макаби...) се понашају у фазону: ''Ми имамо пуно пара, имамо екстра играче, а ви (Партизан) морате да се усерете од страха кад нас видите на терену.''
    Е, изгледа, они да никако да науче да нпр. Кецман или Пековић нису нешто плашљиви...

    И зато се и десило да БЛАТ НЕВЕРУЕ, А ПЕКМЕН КОМА!

  9. Mi imamo rezerve na centrima, po meni vrlo kvalitetne, nek se upitaju oni Evropljani šta će bez njihovih crnaca i kojekakvih počaka materina kad ima odu plejmejkeri i zvjeri nazad u Amerike.... Biće ovo zemlja snova!

  10. Svaka čast svim igračima, pogotovo Božiću na dobroj zamjeni i Lučiću ali Kecman je brate mili fantastičan. Kako on zna kada treba da preuzme odgovornost...
    Meni ovakav Partizan bolje izgleda bez Ejsija. Onaj klempo pogodi trojku na kraju, pogodim mu majci...

  11. ispratismo pekovicha sa pobedom,kako i zasluzhuje!
    mnogo mi lepo posle ove pobede =]

  12. _AJAX_

    Ни сам не знам како са Божићем али ипак
    ПОБЕДААА!!!
    pre 2 sata

    ЉУБИМ ТЕ У КУРАЦ ВИДОВИТИ!!!

  13. Žalosno reći, ali ne znam da li je previše subjektivno da igramo bolje bez Ejsia.
    Dosta tečnije, i zna se šta je kome zadatak, nema previše isforsiranih poteza i prodora.
    E sad mnogo mi je žao Pekovića, baš samo se uigrali sa njim, i totalno prilagodili igri sa kojom imamo ekstra centra koji nosi veći dio utakmice.
    Nadati se samo da će Ejsi preuzeti odgovornost u nastavku i da će razigravati vanjsku liniju koja nije Bog-zna šta.
    Valjda će i Raduljica početi igrati kako treba.

  14. Мајсторчино да покажеш Миличићу сад шта ти је значило ово са Партизаном и да будеш први центар! И мора бити трећег пута у Партизану.
    http://cdn.bleacherreport.net/images_root/gallery_images/photos/000/651/198/GYI0062835574_crop_450x500.jpg?1292483791
    Анђушићу опет вечерас страховито мало простора дато, могао је он сасвим солидно да одигра уместо Јарамаза који вероватно никад неће постати неки добар играч. Како има снаге да оволико одигра овај Скорцијанитис! Како га је у задњој четвртини појео Пекмен

  15. utakmica odigrana srcem,navijanje skoro nerealno!!!
    nema dalje!!

  16. Jebo me tata ludi. Zablenuo se u jebeni film i TOTALNO ZABORAVIO DA IMA UTAKMICA! Još čujem neka cika, vriska. Zove me drugar iz H. Novog i pita jel se raduješ a ja ko ovca "A ŠTO?" Došlo mi bilo dumrem! Šta sam propustio... Celu noć me jelo. Jedna od retkih koju pratio nisam a želju imao...

  17. A jooooooooooj, šta si uradioooooooo, kukuuuuuuuuuuuuuu.......

    Bio je snimak oko 3-4-5 ujutru, što nisi ufatio?

  18. Tad obično spavam...Jebi ga, ja sam penzioner!:-)

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.