KK Partizan

  1. ahahahaha 10 minuta 18 slobodnih bacanja, znam ja to kako je jebeni polarni medvedi ako se taknu svira im se faul, to posle očekuju i u Evroligi, ali kur moj malo baš uvek tako

  2. jos se bune na svaku sudijsku odluku, pa majku vam jebem cigansku da oce Vrabac ili tako neki levak kolenom Jovicu u kicmu da uleti jebo jednu tehnicku

  3. Samo da kazem, ovom baliji sa arene jebem sve zivo i mrtvo obrezano, pu picka ti materina i ko ti dade da vodis

  4. , na drugoj strani Zvezda je u igri jer pogađa bacanja

    TUGA

  5. barem jedan Lukovicev i jedan Andricev faul nema veze , nisu bili fauli

  6. Ma nek nas dobiju, ali jednom da nas dobiju, a da na kraju ne vidim/čujem/pročitam da je zvezda na utakmici imala 49 bacanja od toga 43 ubačena, a partizan 6 bacanja od toga 3 ubačena

  7. какав си ти дегенерик јебо ти кер мајку

  8. Nema Lukača da skida ova slobodna bacanja

  9. Zašto Марко ne postuje na svojoj temi nego prati ovu, brate ako je tebi životna smisao da random ljudima na internetu pišeš da su "debili" "degenerici" da "treba da se ubiju" da su "propali abortusi" malo se odalji od ekrana, idi udahni svežeg vazduha, prijaće ti.

  10. Sta je ovo jbt, jes da pravimo faulove al nije sve bilo za sviranje...

  11. тачка не сери дегенерику смисли бољи одговор па пробај опет

  12. Tacno ovaj Marko samo nesto proziva nekog, a glup je ko kurac seljacina debela jbt... idi stoku nahrani krme debelo jbt.

  13. Ajde mrs u kurac sa teme smrdis idi okupaj se

  14. Marko je jedan veliki gospodin pre svega

  15. Jebem i nama sve, pa Mornar iz Bara je imao prednost protiv ovih na poluvremenu barem, mi ni to ne možemo

  16. Dali smo 46 poena za poluvreme, sto je mislim i najvise ove sezone u ABA, znaci da je dobar napad. Jedino da se vidi u poluvremenu ako treba da se sklanjamo da ne sviraju vise ove faulove pa mozda i dobijemo... ajde bre u picku materinu, pa nije Kuzmic Lebron da ga ne smes pogledati.

  17. И прошли пут беше овако, изгледа да тако мора... Дал ће да нам остане један центар у игро до краја. Коприву кад видим уф, он као да не учи на грешкама, само их понавља, јебо те глупи фаул да те јебо.

  18. E, dobar broj poena na kraju poluvremena, nisam verovo posle krša u 1st qt

  19. Stoji da je glup, za nijansu gluplji od Majstorovica (sto je prilican uspeh), ali jbt pa i te sudije treba malo mozga da imaju, da vide sta utice na igru, a sta ne

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.