Prijava

Otkud sad da Džilo ne zna? Šta bi sa onom spikom od prošle sezone da je džilu zvezdin tim igrao bi F4?

Fadjo moj te gadjo

Може неко да намонтира Џилету на главу оно терминаторово око уз реплику "Ајлби баааак!"

Pa mozes ti u fotosopu

Солидна доскочица.

http://www.mozzartsport.com/vesti/slucaj-spijunaza-partizan-cedevita-se-uplasila-nebulozno-objasnjenje-mrsica/162416

Kao sto sam i rekao, strucno oko moje je odmah videlo tendenciju poganog bugarina Mitrevskog od pocetka utakmice. Tedeski je zavrsio zemljaka na vreme mamicu im jebem bugarsku u picku.

Puno srece groblje, nadam se da okrecete ovu seriju

Voleo bih da paćo igra nekrovno takmicenje samo da vidim opet paćine navijace ponovo na forumu forumu ljutog trolovanja

Džilo kad je posle prve utakmice pricao posteno je da se igra majstorica, vidimo se za 14 dana opet ovde i slicno, kao djb radulovic kad vice SAMO DA UDJEMO U DRUGI KRUG I ONDA JE SVE MOGUCE xD

Znajući kako Cedevita igra ove sezone, ne bih ništa komentarisao do pred sam kraj utakmice.

Ali koliki je panj ovaj MAjstorovic, neveruem

+1

Inace al polepi crncuga Ubicu ajoj

Surna i paskolo braca

Surna je amerikanac hahahaha jebem ti

Al kakav dijalog sada dzikica i lukovica lol KOJI MISMEC?

ja navijam za partizan jer smo mi pre svega srbi pa tek onda rivali

Ja navijam da partizan pobedi jer titula nije titula ako ih ne pojebemo u finalu

Gledas li djordjevicu ludog bircu

какво је то презиме Шурна а амер

значи у једног тренутку имамо ситуацију да Биртч узима 3 шута за 3 у 3 везана напада.... чудновато