Prijava

два пораза за један дан бомбас ти га баш обалио данас

ugasili smo vam prvi, ugasićemo vam i drugi klub. imamo sve vreme ovog sveta

Duvaj Bombi, ali dobro duvaj da bi ga ugasio.

gonzo, moja si kučka i to svi znaju, ali ako ne skratiš jezik stavljam povodac debelom marku

Romanija, naiđu takvi dani, mlad si shvatićeš da je to samo životna amplituda, prirodna stvar

gonzo, moja si kučka i to svi znaju, ali ako ne skratiš jezik stavljam povodac debelom marku

Bog humora.

Pusi bombas nase kurceve nase kurceve nase kurceve

laku noć, čerga se skupila i vreme je za povlačenje

Grobari su tolika kurčina da me je sramota da kažem da sam ikada bio na utakmici Partizana.

Umjesto da dođu i bodre svoj klub oni su izabrali da čuvaju kutije i vrbuju glasače za SNS.

Reci Bombi koliko je zajebano kad znaš da ti čerga vodi tribinu, a ti nesposoban da nešto promeniš. Pa vi ste dečko jebena karikatura od navijačke grupe.

Haha povlacis se picko a? Kurac si ti od revolucionara

потукли се неки навијачи партизана и цедевите, па ђе овај свијет иде брат на брата да удари, штае ово људи моји

Вања Маринковић виђен на овим протестима.

zato što čita knjige, ostalo mu od Duloa

hahahahaha nervozna Shomara

ma gde nervozan, slušam rominjanje kiše, sedim pored kamina i uz čašu crnog vina prisećam se lijepih trenutaka

e onda uzivaj prijatelju dragi

Vrabac razvalio tablu na zagrijavanju uoči humanitarne utakmice u Kruševcu između Partizana i Mege.

A ja kada sam pričao da je debilčina klasična pljuvali ste me.

Тим је опасно напржен, Новица предњачи у томе, изгледа да се иде ол ин на КЛС и предност у плеј офу.