Prijava

Ovi na -ica su za klanjeo

Крај. И ево пева се ''дошо је и тај дан...'', канда ласкаво од стране домаћих хах. Па кад се сагледа ова сезона у АБА, јебем ли га, могло је да буде и боље а и горе, не знам, чудновата је ово екипа. КЛС је наша гг но ре.

treba terati đikića u kurac definitivno.jeste nam tim kurac al i on je pogubljen nekad ko som

Kakvi su slepci ovi iz Cedevite haha kao da su oni izgubili

U sovme gradu gube, ali je bolje što je od barće nego od Srba.

hahahahahahahaaha jebote jedina utakmica ove sezone kad sam se iole iznervirao je bio prvi duel protiv Cedevite u Beogradu, rekao bih da je bio i ključan na kraju!

Baš tužan dan za grobariju. Glavu gore komšije.

ništa tužno nije, mi ne lamentiramo i ne predajemo se, naša je obaveza da vodimo narod u ovim mračnim vremenima

naša je obaveza da vodimo narod u ovim mračnim vremenima

Niste sposobni da odvedete klub u finale ABA lige, ali ćete zato da vodite narod. Nemoj zajebavati.

skech (gde je seltik da odobri ovo ako valja)

pričam o grobarima, ne o upravi

Sve ti je to isti kurac dobri moj Bombase, nesposobni su i oni i vi.

Ja moram da napisem ovde jednu stvar: groblje je izmislilo kosarkasko navijanje za cigane.

Opšte poznato.
Mi imamo Armine s crvenim džemperima na košulju rade selfije i to je to.

nikakvi pomirljivi tonovi ne dolaze u obzir, ugasili smo vam prvi, ugasićemo vam i drugi klub. imamo sve vreme ovog sveta

Kakvi pomirljivi tonovi majmune mozete da nam popusite kurac jos minimum 4 godine cete igrati kup ljiljane ronketi i gutati nasu prasinu samo sam zeleo da pohvalim grobare jer sam deprimiran desavanjima na utakmici kkcz-uniks

samo ti uživaj slepče i pokušavaj da ničim izazvanom agresijom sakriješ ogroman nemir sa kojim živiš

Bomb ne pali se mi smo veća liga vi ste Čukarički u tom nekom svetu mi Real Madrid.
Video sam Cou da je pisao reko PRC PRC PRC je kad nije napisao o navijačima a to smo pisali na našoj temi prošle sezone još pa sam potvrdio.

nikad sa vama zajednički jezik, jednom smo vas ugasili i bilo je lepo, sad za ovog vampira oštrimo kolac vam je spremljen