Prijava

to je bio komentar Rakocevica. Niko iz Partizana, ni ja kao navijac, niti bivsi igraci nisu kenjali o Partizanovoj deci u timu, kao Rakocevic. Samo sam rekao kakva je to besmislica.

Aha znači onda hipotetički kad bi sutra tipa Kosta Perović dao istu takvu izjavu samo govoreći o partizanu ti bi onda i tad reko da je besmislica? Ne bih rekao.

A brt ko shvata Rakoča ozbiljno

Šmoklja

Aha znači onda hipotetički kad bi sutra tipa Kosta Perović dao istu takvu izjavu samo govoreći o partizanu ti bi onda i tad reko da je besmislica? Ne bih rekao.

kakve su ovo besmislice sad, sta bi bilo kad bi bilo, neozbiljan si sagovornik, da imas ovakve izjave tipa u nekoj jacoj organizaciji i firmi, bukvalno bi te otpustili... ovo nije prica, vec palamudjenje

Pa ti si malopre puštao filmove šta bi bilo kad bi bilo onda mogu i ja de me boli kurac

Kvaratskhelia

A brt ko shvata Rakoča ozbiljno

mogao bih ti navesti par imena bez da mrdnem sa ovog sajta, pocevsi sa ovih par incela iz teme

Studioznim promatranjem došli smo do zaključka da je iz tima jedne od najsvetlijih sezona kk partizana 2009/2010 samo jedan igrač koji je iole oko 18 imao kad je došao u partizan prekaljen Darko Balaban

Dakle čak je i Pera Božić čovek sa ponajviše nastupa za Partizan, došao sa 26, vrlo zanimljiva konstatacija.

Konstatacija da je bonbas glup ko kurac usvojena je ranije*

Šmoklja

Pa ti si malopre puštao filmove šta bi bilo kad bi bilo onda mogu i ja de me boli kurac

link molicu

Ovo nisu puke prepostavke, milion puta dokazano u praksi.

Ma ako ja kažem da su puke pretpostavke onda su puke pretpostavke i gotova priča

Avangarda spakovala 40 poena u prvoj četvrtini kraljevskom klubu u Madridu.

nijedan srbin dvocifren u dresu patlidžana
sramota

nijedan smrdin više od 2 poena čak LOL
'budućnost reprezentacije'
jaja moja

Nisam znao za te avangardne podatke, fascinantno.

Nazalost zbog ovog ocekujem jos 2,3 pojacanja za rumenog i gg

U medjuvremenu, cika dusko skulovao najveceg srbina u univerzumu

okupirani klub koji nastupa pod nazivom "kk partizan" niti gledam niti me zanima