KK Partizan

  1. Šta da kažem, kad ste svi verovatno gledali.
    Ponovo smo najviše pokazali i zasluženo osvojili trofej. Naravno, drago mi je što je baš protiv komšinice osvojen trofej, jer nam je najveći rival, pa je tako uvek najslađe.
    Držali su se samo u prvoj četvrtini, drugu smo već bili vidno bolji, a traću pojačali gas zarad mirne završnice.
    Mnogo mi je drago što je Anđušić odigrao tako bitnu rolu, a i crnac je dobar s obzirom da je tek stigao. Ostali manje više očekivano i u skladu sa svojim mogućnostima. Svi su igrali mirno i nekako pobeda nije dolazila u pitanje. Malo me je iznenadila inertnost i predaja protivnika par minuta pred kraj, ali to je već njihov problem.
    Komšinica mi deluje bolje nego prošle godine, posebno jer prošle godine na poziciji 5 stvarno nisu imali nikoga, ali opet evidentna je razlika u kvalitetu. Sada još našu ligu da uzmemo, uđemo u finale Jadranske i ono, ja zadovoljan.
    Čestitam svima nama na još jednom trofeju.

  2. :) Добро јутро, Колумбо!

  3. Yeah znaš i sam za koga Pešić navija.

  4. Ma Dule je vama kobjasnio.

  5. Šta bi juče? Opet laganica? Na zapadu ništa novo? A ko pičke nisu pustili naše , misle bez publike će lakše...

  6. Пешић је цар. Како бих волео да дође у Партизан једног дана.

  7. Realno, govor je skroz na mestu, steta samo sto vodi pajvane za male pare,kad bi mogao da vodi ekstra igrace za ogromnu kintu!

  8. Откуд ти то да Пешић води некога за мале паре? Просто немогуће.

  9. Штета што Џејмс није дошао на почетку ЕЛ, или макар за последњу текму. Можда би Партизан једини из своје групе изборио фајнал фор (није исмевање).
    Ми смо јуче још и добро прошли с обзиром на разлику у квалитету, и првенствено у већем броју играча са мудима (којима располаже КК Партизан), што је и тренер Пешић рекао на свој начин.
    Без обзира на квалитет, у оваквој утакмици мораш да покажеш жељу (читај борбеност). Не могу да прихватим да један странац (Џејмс, па и Томас) показују већу жељу за победом у дербију него српски играчи (пре свега мислим на Звездине).
    Ако се Звезда не буде појачала са 2-3 одлична играча, енорман успех ће бити финале домаћег плеј офа, а Партизан је свакако убедљиви фаворит за још једну титулу.
    Честитке на заслуженој победи!

  10. Ma čista sreća je bila sinoć hehe. Svaka čast za groblje, ipak smo u košarci nedorasli još uvijek.

  11. Гани, ви сте НЕДОРАСЛИ. ЋАО

  12. Ma u košarci se igramo sa svima u Srpskoj ligi...

  13. Jebo vas miš, opet drmnuli cigane u košarci a niko ni post da napiše...Ccccccc

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.