KK Partizan

  1. SAMO JEDAN KLUB NA SVETU CELOM !

  2. Ој вукајлијаши иде ли се вечерас на финале? Ганфери се баш напржили биће занимљиво, никад већу жељу нисам имао него сад да их разгузимо :Д

  3. pa već je u pobedama 5:0 , to im je kad oće da ih guzimo 8 puta za redom.

  4. Ој вукајлијаши иде ли се вечерас на финале? Ганфери се баш напржили биће занимљиво, никад већу жељу нисам имао него сад да их разгузимо :Д

    Ја хтео да идем, ал кита, пуштају само са сезонским, изводе нешто... Ма биће класика, oво није дерби већ годинама.

  5. Ма биће класика ућиће сви који буду хтели, то пандури паламуде нешто... безбедност курац палац...

    http://www.youtube.com/watch?v=RChGG0g5rKM

  6. http://www.youtube.com/watch?v=o7umCMawdt4

    OOOOOOOO NANANANANA NANA NANANANAAAAAAA NANANANNA NANA PARTIZANE VOLIIIIIIIIIIIIM TE JA !
    NE ZABORAVI NIKAAAD , DA CEO ŽIVOT MI SMO PROVELI S TOBOM..

  7. Чек, а кад играју? Ја негде видео да пише у 6, негде у 8.

  8. 8 бре. Јебаћемо стевојнеее, ЈЕБИ МИШО ГЛУПЕ ЦИГАНЕЕее

  9. U 8, sto posto. Jedva čekam :)

  10. за мање од три сата мој омиљени порнић

    САД ЋЕ СТОКА ДА ВАС РАЗБИЈЕ , ТРИЕС РАЗЛИКЕ , ПИЧКЕ ЦИГАНСКЕ !

  11. Одо ја сад, волим порњаву уживо да гледам :Д

  12. ај па јави како је било , чисто се надам да неће бити међусобне прозивке између значактразоваца и ових забуњених. , уништише нам југ са којекаквим подјелама.

  13. Ne idu zabranjeni u Pionir,nemaju karte.

  14. ај па јави како је било

    Навијање слабо, може и мора то много боље, на тренутке солидно... Морали смо раније да их довршимо ал добро није лоше ни овако кад их пустиш да се понадају :Д
    Суђење смејурија на моменте!

    Могао је да уђе ко је хтео, пуштали без карте на улазу Д! Све је било пуно сем оног улаза Б где су због 30 њихових навијача затворили цео тај део трибине.

  15. Au kakva tekma ljudi. Puca. Imam osećaj da će poslednja četvrtina da bude totalna ludnica.

  16. Ма јебем ти ово смо морали опет раније да добијемо али морам признати да је овако слађе :Д навијање у трећој четвртини ко некад, баш добро врхунски... крцат Пионир, није могло да се дише, опет је могао да уђе ко је хтео само сад на улазу Ц пуштали без карте...

    И да не заборавим Индија Пакистан :Д

  17. али морам признати да је овако слађе

    Ja nisam pristalica toga....to slađe je ako je frka. Imaš 17 poena prednosti. Zgovnaj ih preko dvadeset i pokaži ko je ko. Demorališi ih za sledeću. Ovako to nismo uradili i oni će opet da kidaju. Biće ovde čupavo, a nije trebalo tako da bude. Kvalitetniji smo i iskusniji, ali oni se bore pa kvalitet ne dolazi toliko do izražaja. Videćemo četvrta tekma sutra kako će da prođe, ali ako budemo vodili i ako se ukaže prilika da se završi serija....bolje neka je završe.

  18. Највећи Звездин адут је Кари. Реално, човек је пет класа испред Владе.
    Није овде ништа решено још, мислим да Звезда итекако има шансу да узме титулу. Јбг, превише осцилација у игри имамо и немамо једног или двојицу стандардних од којих можеш да очекујеш 20 поена по мечу.

  19. Vlade je debil. Svaki peti napad nam ima neki smisao a ovo ostalo je jedenje govana. Katastrofa. Moramo ga nekako najuriti, ne može ovako....

  20. Добро је! Замало да зајебемо ствари опет. Могли смо два три пута тако лепо да се одлепимо и згазимо гомна +20. Фалили су нам Лучић и Милосављевић много.

    Но, то сад није битно, битно је само да јебемо 11 година у низу.
    Драго ми због Владе јер је Гробарчина, али сад оревуар, Дуле долази на клупу.

    http://images9.kurir-info.rs/slika-900x608/vlada-jovanovic-evroliga-partizan-kosarka-1328585176-108948.jpg

    МАЛО ВАС ПУШТАМОООО
    МАЛО ВАС ПУШТАМООО
    МАЛО ВАС ПУШТАМООООО
    МАЛО ВАС ЈЕБЕМООООО

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.