KK Partizan

  1. ма дај бре шта је ово

  2. јебо вас бог јел оћете усташе да вам играју у финалу

  3. Усташе ће играти ко год да победи џиџиџи

  4. Zapata peder nije mračio pred utakmicu

  5. bač. na svojoj/ovoj temi seri kolko oćeš
    al molim moderaciju da kad dođe na našu ciganjsku da ga banuje

  6. молим директора да дође да ми посиса јаја

  7. јебига колко је Србе срало против Хрвата у свим спортовима, сигурно да ће некад морати да се врати то све

  8. колико мене нервира ово гледање преко стрима, лагује, кочи, бедна резолуција, начи најебем се мајке крваве и ер те есу и арени и ес бе беу и свој ђубради која није у стању да омогућу јебени мртви канал за гледање завршнице спортског догађаја од највеће важности.

  9. Ја не верујем шта се дешава.

  10. MUSLI KONJINO RETARDIRANA

  11. и сваки јебени пут кад ми забоде екран толико се јебено изнервирам да би се стварно неком најебао мајке.

  12. реците ми, јел вама то забада тако и лагује или не?

  13. Давиде, мени овај Шомијев стрим ради одлично, а и слика је до јаја.

  14. Muslija da promeni sport i prešaltuje se na konjske trke da bude konj

  15. Mene jebu svi osim ovog što sam okačio

  16. Јеб'о матер, изгледа да сам га урек'о. Сад је почео да зајебава, до сад боље радио од кабловске... ал' сад смо се бар мало разиграли. Ако је то кључ успеха, нека сецка, ко га јебе...

  17. јебем ја и вас у уста ако се деси да усерете ову утакмицу, још се надам да нећете, ал' превентивно вас јебем у уста.

  18. АЈДЕ ИНСТАЛИРАЈ СЕ ЕКСТЕЗИЈО КУРЧЕВА ЈЕБЕМ ТИ БОГОВЕ И СТРИМОВИМА

  19. НАЧИ АКО НЕ ПОЛУПАМ НЕШТО НИШТА НИСАМ УРАДИО

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.