Prijava

Brate ja nemam srca da vas sprdam. Nije za zezanje ovo. jbg

da raketiramo spapuka?

Јебига, ипак немам срца да вас товарим што пукосте од усташа, што каже Боксер, ситуација није за зајебанцију.

И да
КАРМА ИЗ А БИЧ!

Ni majami jebeni ne bi istrpeo ovakve panjeve kakvi su musli i gagula

Тхе Проф
E, a jedna naša mlada operska pevačica osvojila prestižan konkurs u Norveškoj.

A prekjuče se završilo svetsko takmičenje mladih naučnika u Beogradu, naši osvojili sedam medalja.

АХАХАХАХХАХААХХАХАХАХАХАХА

Majku ti jebem da ti ne jebem, kad je Bogdanovic krenuo u zadnji napad i kad je video govno Tepica, ja panicno povikah "NE TEPICU, NE TEPICU!!!", kad ono pravo njemu - idiot naravno promasi, kao i svaku bitnu u zivotu sto je prodao, i naravno da ce ove posle da usere trojka u zadnjoj sekundi.

Oduvek sam prezirao govno Tepica, smatram da je, iskljucujuci centre invalide koji su van konkurencije, najprecenjeniji igrac sa najmanjim mudima u novijoj istoriji Partizana.

Brate ja nemam srca da vas sprdam. Nije za zezanje ovo. JBG

e u tome je razlika između nas i njih... Mi smo navijali za njih, a oni su jedva dočekali da mi juče izgubimo. E zato su grobari niža rasa

Гледајте сад Арену, не лагује више, сви погасили.

Eto razloga zašto ne pratim ni Partizan ni Zvezdu u zadnje vrijeme...

Mrzi me da trazim svoje postove u kojima napusavam Tepica kad se vratio, i pre nego sto je pokazao ovaj raskosni talenat.

Kako se posrase na Pavlovicevu igru, nema sta nije uradio covek, ali ne mozes u timu koji ima jednog maloumnog Tepica, i Bertansa koji ne moze da se sastavi sa loptom - ali njemu je oprosteno, on je barem bio povredjen.

I gde je Duletu tajm aut u zadnjem minutu, zar nije ostao jos jedan?

Sto je bacio, picka stalno hoce kad je gusto da suta i iz picke materine, a sad baca, e pa kurcina.

DŽONI BANUJE RASNOG A OVI UDARAJU OKUPACIJU
JAVI SE DŽONI

http://www.youtube.com/watch?v=xLxBak-N_uw

Кунем вам се, не знам кад сам последњи пут био овако усран ради утакмице..... Не сјећам се кад је то било.
Павловић згазио, јебига, не може сам човјек све.

Tepić je ok bio večeras. Bezobrazni Bogdanović je usro dosta situacija, mali je bezobrazan dibidus!!!!!!!!

Zabraniti gagiću i musliju da se predstavljaju kao košarkaši

прц прц прц прц прц

Koliko sam se iznervirao, toliko me cudi da Dule nije umeo ovu utakmicu da privede kraju. Koliko god da je tesko igrati sa centrima sa specijalnim potrebama, ipak je posle izlaska Nurkica sa 5 penala moralo da se iskontrolise bolje, pa ne mogu ja da ucim Duleta onome sto on zna bolje od bilo koga. SKK?!

A prekjuče se završilo svetsko takmičenje mladih naučnika u Beogradu, naši osvojili sedam medalja.

A sutra jedna takođe mlada operska pevačica, u Esterhazi dvorcu u Austriji, peva svetsku premijeru novootkrivene kompozicije Jozefa Hajdna.