KK Partizan

  1. А добро, шта, бићете први кандидат за освајање Еврокупа. Гледајте мало са ведрије стране. Азовмаш и Бон играју лепу кошарку данас.

  2. ALI MENI JE JEBENI HAJLAJT VUJOŠEVIĆEVO DRŽANJE ZA GLAVU!!!! HAHAHAHAHAHAHA

    E a sećate se priča da nećete da se sretnemo u polufinalu da bismo imali 2 predstavnika u EL???

    E PA POVUČETE ME ZA OBA PREDSTAVNIKA MAJKU VAM KALKULANSKU!!! Pravi ste Lisci... opaaa!

  3. поштујем што нећете да зајебавате, у крајњој линији и ми и ви смо на губитку самим тим што имамо усташко финале, али ми објасните на какву то карму мислите, јел на кецмана или шта?

  4. Шта, дешава се, јеби га... Ово не може да се пореди са Кецманом, али може са оном тројком, коју су нам Црногорци забили у квалификацијама. Криво ми само што нисмо ушли у финале и обезбедили Евролигу, а за титулу ме заболе... Више волим кад освојимо домаће првенство и криво ми је што смо дозволили да се толико обесмисли најјаче национално такмичење. Ако ништа, бар је била једна занимљива утакмица и за памћење такорећи.

    Иначе, уживао сам гледајући Павловића. Он је заслужио данас да победи са 30 поена разлике, ал' шта су све неки упрскали још у првој четвртини, па онда и у задњој, као на пример оно Гагић, није на крају било победе ни са пола коша разлике. Фора с Гагићем је, колико сам приметио на овој текми, да он буквално случајно направи нешто добро, а све ово лоше се дешава кад покуша додатно да се потруди. Да се вратим на Павловића; човек ме одушевио. Толико је очигледна разлика у квалитету између њега и осталих играча с обе стране. Не могу ни да замислим како би тек изгледало кад би неки НБА суперстар типа Дурент играо у АБА лиги. :Д

  5. Što nisam mod da vas sve banujem trajno

  6. Aj ne kenjaj za Tepića, a i tajmaut je malo teže uzeti ako je lopta u igri. Šta, uvalio ga Bogdan u ćošak, ionako je ideja bila da troše sekunde umesto da daju koš i crnac ga metnuo. Molim lepo. Nije mi jasno što nisu tražili Pavlovića, prodor i faul.

    Da se ne lažemo, ništa se specijalno nije desilo zbog Gagrinog faula - mislim jeste on debil, stoji - ali zapravo se desilo da su oni metnuli tri trojke iz pozicija koje su i inače imli tokom cele utakmice, samo nisu mogli da ubodu. Reket smo zatvorili, ali smo spolja pustili.

    Koliko smo jadni sada i bedni, Cigosi čekaju kvalifikacije, a mi čak ni to, nego vajld kard. Sunce ti jebem, nije mi lako, igramo jebenu EL deset sezona, onomad sam išao i u Pariz, a sledeće godine nas sve čekaju dueli sa Sasarijem i Kahasolom.

  7. evo jedan moj citat od sinoć

    Najjace je sto glodari likuju hahahaha, al dobro. Kolicina karanja je ravnomerno rasporedjena u galaksiji.

  8. Шоми не лупај, какав Еврокуп. Партизан не игра та небитна такмичења. Љиљана Рон..Рокв..Ронсенти..РОНК....а не знам брате тако нешто

  9. dusaneee šta ti jeeee... crnac od metar ipo jebao nas....crnac od metar ipo jebao vas.... SEKSA NAVELIKO!

  10. хахаха душан попенио хахаха нема зареза ни тачки испиздео пљује монитор.

  11. Ali Gagićeva nesportska je potez utakmice, definitivno.

  12. Partizan kao klub posle ovakvog poraza i zvanično odlazi u kurac, ko će zglavan hteti da dođe da igra za nas, kad niti para nemamo, niti smo Evroligaš (kako to čudno zvuči)

  13. Kad je pa metao zarez

  14. Richarde, nemoj soliti rane, ali da idemo u kurac, idemo.

  15. SRECA NE DAJE VEC SAMO POZAJMLJUJE

  16. teško pišanje u srpska usta... danas sam skonto da mi neće biti drago kako god se tekma završi...

  17. Не верујем да ће бити Зоне прес вечерас, Тегелтија умро вероватно.

  18. Pa ako ce drzava ZAISTA da ukine finansiranje klubova, a narocito PRIVATNIH, onda i neka i mi u paketu idemo u kurac, jer nemamo mi pare za takva dzekiranja. Sponzorisanje drzavnih preduzeca isto je kao trosenje para iz budzeta, nema nikakve razlike. Ali ako se nastavi finansiranje PRIVATNIH klubova, onda ce to svakako biti razlog vise da ovi radikali popuse jednu masnu kurcinu, pre ili kasnije. A bolece ih svakako puno, iako su se sada osilili.
    Ali neka bude da se ukida finansiranje, ja sam za, evo sad konkretno nema ni razloga da se stipendira igra nasih klubova u kupu Tatjane Vojtehovski.

  19. tacno tako , al karma sve se vraca

  20. Glavni

    evo jedan moj citat od sinoć

    Najjace je sto glodari likuju hahahaha, al dobro. Kolicina karanja je ravnomerno rasporedjena u galaksiji.

    bem vam mater partizansku, zbaoravite nekad da smo četnikci

    jebaćemo ustaše
    smireno

    SAO KRAJINE JEBE!!!!
    I GLAVNI!!!!

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.