KK Partizan

  1. tuga za našu košarku
    jebene kroasane nam svršiše u usta u Beogradu

  2. LJILJANA RONKETI ŠMEKERICI KURČINELI JE NA METI

  3. ДУЛЕТОВ ХАСКИ ЈЕБАЋЕ МОНТЕПАСКИ НА НА НА НА НА

  4. E, dajte link za tegeltiju nemam sos

  5. Ja u životu nisam vidio veći post na sportskim temama :)

    Ma popizdeo sam bio samo tako...brat me zove na skajp, riba da se vidimo (vidiš ti moj kurac), ja gledam ušta da pucam...i setim se da ima rakije u kući... od tad sve krenulo na bolje...

  6. PAVLOVIĆ SAŠA JEBAĆE AZOVMAŠA

  7. ПИНАР КАРСИЈАКА ПУШИЋЕ КУРАЦ БОЖИЋУ ПЕТРУ НА НА НА НА НА

  8. ako partizan uzme treće mesto oće pavlović dobiti medalju od sekundarnih sirovina?

  9. Dobice bobijevu kitu

  10. Dvajt

    ako partizan uzme treće mesto oće pavlović dobiti medalju od sekundarnih sirovina?

    http://i1.ytimg.com/vi/PI2iGAWgn44/hqdefault.jpg

  11. puši kurac pingvin, moj stil humoreske više naginje ka gedži ili onom šiptaru

  12. E ali najjače ste mi vi glave što kao DA SMO SE UDRUŽILI A OVAKO HRVATSKO FINALE U BEOGRADU ETO SRBI SAMO SE SVAĐAJTE

    Prvo ne gubite se to je jebeno pikanje lopte koga zabole kurac a drugo šta znači udružiti se, da se napravio KK CRVENI PARTIZAN pred f4, dženkins, bogdanović, pavlović, lovernj, marjanović, šta :)

  13. Dvajt
    ako partizan uzme treće mesto oće pavlović dobiti medalju od sekundarnih sirovina?

    pseto88
    Dobice bobijevu kitu

  14. E, ljudi, moja sućut. Nesreća čista, za razliku od nas, koji smo ispali teške pičketine. Mogli ste i bolje odigrati, al' jebi ga.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.