KK Partizan

  1. SAMO ZA TEBE
    SRCE MI KUCA
    O PARTIZANE TI DOBRO ZNAŠ

    JUŽNA TRIBINA
    SAD JE UZ TEBE
    GROBARI TI PEVAJU U GLAS!!!!!!!!!

  2. U NOLANA SMITA POGOLEMA KITA

  3. Johnny Kurajber
    Čini mi se da je jedna era završena.

    au al je džoni prso
    sto inča

    http://www.youtube.com/watch?v=utnYhhQ9Ztw

  4. sad bar dule može mirno da se povuče u neku ustanovu da mu saniraju one šizofrenije i mentalna oboljenja, ako nije prekasno lololo

    MISLITE NA ZDRAVLJE TO JE NAJVAŽNIJE JEBEŠ KOŠARKE BIĆE TITULA TAKO MOJA BABA KAŽE

  5. Koliko vi zapravo loše podnosite poraz. Odma okretanje u prošlost kako je bilo dobro i to. Reci da ja sutra ako Zvezda izgubi krenem sa pričom, eh 91...

    Za razliku od vas koji nikada i niste imali šta da gledate, a već juče ste pričali kako više nećete gledati košarku pljujući sve od uprave do igrača, ja mog Partizana volim još više i još više volim svakog igrača koji je igrao večeras za KK Partizan.
    Vi to ne možete da razumete jer vaš klub ne postoji, a i kada je postojao ništa nije uradio, pa navijate za drugi koji takođe nikada ništa nije uradio.

    Primili ste kurčinu oko pola metra veću nego mi sinoć a ti napadaš ljude da im klub ne postoji što su došli ovde da vas jebu makar 10 puta manje nego vi nas sinoć. Loše brate.

  6. http://youtu.be/dJnULo_hAKc

    Taj Dule je vama objasnio neke stvari i razmontirao vas potpuno.

    Neka puši kurac mali Efempe, niste nam ni rival.

  7. Dzoni, juce sam rekao da bi zvezdu gledao makar igrala drugu beogradsku...

    UZALUD TRUUUD
    DZABA NAAAM SVEEE

  8. Hahahaa kkczvbgfmp osvojio pp aparat ove sezone

    A sta ste vi osvojili?

  9. Treba gledati stvari sa pozitivne strane, ipak ce od 12 prodatih ulaznica za finale FMP finansijski da poduva kurac, a to je ipak dobra vest.

  10. Ali zato će vam biti rival Šialuai u Ljilja kupu lolo

  11. Idemo dalje bre. Biće novih poraza i novih pobeda, ali nikada neću pljuvati klub koji mi je doneo toliko radosti. Vi to ne možete da skapirate jer niste nikada ništa bitno osvojili. Meni nije ni jasno da ste juče bili tužni. Šta ste imali i da izgubite?

  12. Ali zato će vam biti rival Šialuai u Ljilja kupu lolo

    I karaćemo ga jako. I igraćemo taj ULEB kup, ali se nećemo praviti da je to Evroliga i da je Šiaulai CSKA.

  13. A vi ste napravili finansijski bum

    Ako nam prodate bogdana lolo

  14. Moj tim je harao BIBL ligom a vaš

  15. MI IMAMO PP APARAT VI IMATE KURAC

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.