KK Partizan

  1. Jebote Muslii igrao 3 minuta, sta je on koji kurac mogao da zasere?

    U stvari setio sam se zašto me iznervirao.Sa onim građenjem lopte u prvom poluvremenu i najimbeciloznijim primljenim košem iz kontre

  2. Dzoni, ne seri za posetu na fudbalu kad vas na tribinama nema za fudbal na male golove

    Mada bi ja voleo da je i kod nas opet sipka na pola severa

  3. Nemam pojma, ajde sada pogledaj samo posetu ove polusezone, pa se vrati.

  4. Dusane, gazi ti nije prigovorio nego te je pitao jer nije gledao tekmu.

    Jebote, koliko sam ovde postacu grobar umesto grobara.

  5. Dzoni, od "ne damo titulu" je naglo skocila sto ne znaci da je sa prosekom od oko 6-7 soma i dalje jadna.

    Ovo 6-7 nije zvanican podatak nego ja lupio.

  6. Ali Pseto ti si išao na Zvezdu dovoljno dugo da znaš kakva je poseta bila pre sukoba i koliko se ljudi zbog toga razočaralo. Nema to veze sa lošim navijačima i da se ne voli klub. Ja prvi ne mogu to da gledam, a hiljade drugih takođe.

  7. Ај Псето искулирај им тему мало, сморио си више. Немој да ти Јанпи скида аватар!!1

  8. Брате, стварно нас јесте нељудски трпали, и не могу рећи да сам прижељкивао, нисам никако, волео сам да победите вечерас, сматрам да је нормално да навијам за наш тим против странаца, али сам оставио резерву да вама може исто да се деси, нарочито зато што је цедевита објективно била тежи противник од цибоне. Пишали сте, срали један дан, и најбоља ствар је да се нико од нас није бранио, трпели смо говна, коректно. Ја сад нећу, бацио сам пар постова након утакмице али оно, бедно се и ја осећам, сви наши знају како је издувати у последњим секундама/минутима утакмице, ал' треба да вас запишавају, поштено, треба. Не због лоше игре, далеко од тога, много сте боље одиграли од нас, него због оног понашања од синоћ, јбг, то је ривалство.
    Разумем и џонијев одбрамбени механизам исказан кроз присећање на историју, на '92., на '97., на макаби и пао и фенер, и на бари (хехе), ал' џабе је то, нема брањења у овом тренутку, беспотребно је.
    Оно што је највише за запишавање су човић и вујошевић, дркали су се и препирали око неких ствари тотално небитних за кошарку, док су хрвати ћутали, и одрадили максимално коректно две утакмице.

    волео бих да играмо четвртфинале еврокупа да буде лудница, лоло

  9. Džoni, prošle godine je Zvezda imala kao domaćin oko 30 % više navijača nego Partizan kad igra kući u proseku. Pročitao sam to skoro negde. Išao sam da gledam sa Metalcem, jebeš mi sve ako nije imao 30 k ljudi. Bilo prelepo vreme, istina pa došo i kurta i murta. E sad ne idem da gledam Partizan pa da vidim očima ali tako pisalo negde. Jebem ga sad

  10. Dzoni, niste ni pre toga imali bog zna kakvu posecenost...pa ti ljudi su i sada tamo samo podeljeni. Svi oni koji su zbog sukoba odustali od navijanja-umesto njih je doslo brdo klinaca.

    Vi ste i ranije imali vise ljudi u pioniru nego na lavoru sto je za rispekt za kk

    edit: posle onog bojkota zeke i bjeke je bila blaga navala ali nista epohalno

  11. Pa dobro, više ljudi navija za Zvezdu. Ali ja ne znam da li se pravite ludi ili stvarno nemate niti jedan drugi argument. Niste baš toliki klinci da ne znate šta se dešava po drugi put na Jugu.

  12. Šta koji kurac prozivate Muslija? Dule mu nije ni dao dovoljno vremena da zasere.
    Gagića treba poslati na selo da ore njive i vuče kola

  13. Aj se kladimo da će sad govna ustaška da promene ploču.Do juče je bilo f4 nije dobar da bude plej of a sad će im f4 odgovarati

  14. Ne pamtim kad me je ovoliko deprimirao poraz košarkaša

  15. Drug Raja _-_
    Ne pamtim kad me je ovoliko deprimirao poraz košarkaša

    Ne pamtim kad me ovoliko deprimirao bilo koji sportski dogadjaj

  16. Al što je gagula izbio loptu iz ruku lovernju u prvom poluvrtemenu haha
    I to neko naziva košarkašem

  17. УСТАНИТЕ ГРОБАРИ, УСТАНИТЕ ГРОБАРИ. АЈМО САД ЗАГРЛИТЕ СЕ, АЈМО СВИ, КО ЈЕДАН, АЈМООО БРЕЕ АЈДЕЕЕ СВИИИ АААААААААААААААА --- МАКАБИ ХАИФААА ПО КУРЦУ НАС ПИПА НА НА НА НА НА НА НА

  18. ФРАНЦУСКИ СТРАЗБУР ПОЉУБИ НАМ ТУР НА НА НА НА НА НА НА

  19. A vi fazon imate te pesme specijalno za Evrokup?

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.