KK Partizan

  1. А јеби га, тешко за сварити... Јако сам тужан што је ово буквално тројка која нас гаси, било је лепо док је трајало, јако лепе тренутке смо доживљавали ових 10 година у Евролиги, можда и заслужили ту фамозну А лиценцу, него добро. Сезона хорор, могли су малери мало да се распореде на више година а не све да се стрпа у једну лоло Нека поливају цигани и ми смо јуче, то је све нормално, али оно, бар смо карали фино 10 година ако ништа друго...

    Следе много јебена времена, све што вреди из ове екипе одлази, треба задржати Дулета као старијег консултанта (доста је, и премного је урадио а и болестан човек), довести Милојевића, форсирати клинце, довести неког из Меге по могућству, и да се прави нови тим. Оно, прави се нови сваке године лоло, али ово ће по први пут да буде неки од кога се апсолутно ништа не очекује. Не верујем да ни следеће године можемо до Евролиге, пара нема држава таква каква је а и АБА лига таква каква је.

    Једино што нам остаје да неки АРАП лоло препозна бренд и купи нас.

  2. Ne znam tebra, al ako se igra, sipaćemo vam ogromne količine sperme po faci.

  3. Citam i ne verujem koje ste jajare..

  4. Da, to što cigani banjavaju, neka banjavaju. Pa i mi smo juče banjavali. Normala.

    Nego, samo da poručim da ja volim Partizana i svakog novog dana kucaće srce moje za Crno Bele Boje.

    IDEMO DALJE.

  5. Ранијих година сам без размишљања навијао за Партизан кад игра против станих клубова, али у последње време и конкретно вечерас ми је много драго што сте пукли. Драго ми је због свих вас неиживљених дебила са овог сајта. Ето вам сад Куп Татјане Војтеховски, слепчине.

    А тек ми је драго због ових глава попут Џерика, који долази да напише како је ОН једном написао да Тепић нема муда. Право је умеће кад неко уме и такву ситуацију да искористи да издигне самог себе у сопственим очима. Дајте мајмуну банану, заслужио је.

  6. Нека се сада јебе ФМП у финалу наше лиге још више него раније због улоге Ћоравог говнета у увлачењу наших клубова у Јадранску лигу.... ХОЋУ ПАРТИЗАН ДА ИХ ЈЕБЕНО ПОНИЗИ У ФИНАЛУ НАШЕ ЛИГЕ.... Ем што је замрзао Звезду, ем нас је сад оставио и без клуба у Евролиги до даљењег (остаје нека луда нада за неком вајлд картом и тим сличним чудима)....

  7. KAZU NA SPORTALU DA SE FUZIONISEMO SA PROKOMOM

  8. Kurac ti je drago zbog likova sa Vukajlije, drago ti je jer si prikriveni ustaša i srbomrzac i smežurano kengurovo mudo Stevan.

  9. "Ja nisam hteo da napravim nameran faul, ali eto...", rekao je reprezentativac Srbije

    http://www.mozzartsport.com/vesti/gagic-nije-presudila-smitova-trojka-vec-moj-nameran-faul/75098
    Nije hteo jbg

  10. ХОЋУ ПАРТИЗАН ДА ИХ ЈЕБЕНО ПОНИЗИ У ФИНАЛУ НАШЕ ЛИГЕ....

    Са таквим центрима не бисте могли да понизите екипу Филолошког факултета.

  11. Skočimiš

    Kurac ti je drago zbog likova sa Vukajlije, drago ti je jer si prikriveni ustaša i srbomrzac i smežurano kengurovo mudo Stevan.

    http://www.youtube.com/watch?v=IJ055YvRMXE

  12. Nije hteo jbg

    a mukica...

  13. Ta pesma od Luisa baš ostavila traga.

  14. da budem pošten, uvek navijam za zvezdu kada ne igra protiv partizana; recimo žestoko sam se smorio kad ste ispali od bordoa.

    ali ključ ovog sukoba na relaciji cigani-grobari je u tome što mi osećamo najiskrenije gnušanje i najzlobniju i najdublju moguću mržnju prema činjenici da je dozvoljeno da čović uradi ovo što je uradio. mislim na guranje višemilionskih dugova pod tepih, upumpavanje ko zna čijih para u svoj privatni klub; i sve to nas ne bi ni doticalo da je partizan bio adekvatno nagrađen za sve što je postigao svih ovih godina. a dobio je jednu golemu korčinu od države. jebe nas kako ko stigne.

    kad osetiš toliku nepravdu i nepoštenje, mržnja, i to u ovom obliku, je apsolutno logičan ishod. dodatno gnušanje prema zvezdi i ciganima izaziva činjenica da ni vi sami niste prepoznali kakva je to gnjida i govno jedno lopovsko, nego ste još stali iza njega i sad se svi furate na neke fazone "ŠTA JE BILO, BOLI VAS KAD VIŠE NE OSVAJATE TITULE, MALO I MI DA BUDEMO PRVI". popišam se na takav klub i takvu državu, i na sve što na taj način osvojite.

  15. Eto, nije teo jbg, sta se odma ljutite i durite

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.