KK Partizan

  1. Boxer, napiši još XE XE na kraju posta, da ne misle ljudi da si stvarno toliki debil. Drugarski ti velim.

  2. Skole napisaću sledeći put da i vi izbosne znate kad treba da se smejete, ko ono u publici neke emisije. Drugarski.

  3. 90% vas sad da pitaš šta bi više voleli da pobedite i vi i mi rekli bi ste nećemo tako, oćemo da Zvezda izgubi ko je jebe oni su cigani i oni skupljaju bakar

    Upravo to je razlog zbog kog ih treba polivati kao nikad i na što retardiranije načine, baš kao oni nas juče. Spustiš IQ na level onog što se pre neki dan hvalio da je jebo ili onog što skida dresove klincima i otkucaš ovako neki post

    JEBAŠE VAS ZEMLJACI, A PIČKE GROBARSKE? HAHAHA

  4. Jericho nemoj biti majmun i vređati ga lično. Nije fazon. Naguzi se ko i mi sinoć,mlad je on neće da te jebe dugo, malo začaprka ko zec i ćao. Da si jeban jesi ali te neće boleti. Mi uživamo u vašem porazu? Prelol.

    Prvo, gledaj svoja posla i nemoj govoriti drugima sta da rade, narocito ne na OVOJ temi.
    Drugo, ako si pismen, videces da je moj post odgovor na njegovu nicim izazvanu prozivku.
    Trece, verujem ti na rec da ne jebe dugo, no nisam raspolozen ni za kakav seks sa strokavim garaganom, ni danas, niti bilo koji drugi dan.
    Cetvrto, gde si ti video da ja pominjem tebe ili nekog treceg kako uzivate u porazu? Nauci da citas redom i pazljivo, pa necu morati da ti objasnjavam u crticama.

  5. Boxer
    Skole napisaću sledeći put da i vi izbosne znate kad treba da se smejete, ko ono u publici neke emisije. Drugarski.

    Mi izbosne se ne smijemo, mi smo ratovali, mi smo najmilije gubili, nema nama više smijeha dok Sarajevo opet ne bude srpsko.

  6. Ljudi aj malo te lične uvrede i napušavanje batalite svi. Znači naravno da će uvek biti tovarenja, pa zalivali smo mi juče njihovu temu, danas kada smo izgubili, dođu oni malo da zaliju našu. Popizdeli oni juče, popizdeli mi danas, ali nema potrebe za nekim sranjima ovde, kada evo već danas nakon Derbija, opet će neko nekoga da poliva (ne nadovezujte se na ovaj post ko će koga, nije u tom fazonu).

    Dakle sve je ovo normala ima još svega da se igra i košarke i fudbala i to ne samo ove godine, pa tovarenja će uvek da bude. Klasika. Malo spustite loptu na tom ličnom planu.

  7. Drugo, ako si pismen, videces da je moj post odgovor na njegovu nicim izazvanu prozivku.

    Изазван је тиме што си најгора врста "навијача" и интернет самопромотера.

    "Писао сам ЈААА једном да је Тепић нема муда". Срамно, плитко...

  8. Дајте бре људи, који вам је? Опуштено јебо вас ћаћа луди.... Клубови су клубови, имаће успоне и киксеве у свом постојању и то је нормално.... Рекох, можда је ово прилика да се коначно иступи са Јадрана и да се оформи наша квалитетна лига, тако да можда буде и што-шта позитивно из свега овога....

  9. Изазван је тиме што си најгора врста "навијача" и интернет самопромотера.

    "Писао сам ЈААА једном да је Тепић нема муда". Срамно, плитко...

    Stvarno bre Stevane najgori si od sve dece majke mi. Sve nešto pamtiš, pa kao vraćaš, pa prenosiš i na druge sfere sajta. Daj bre iskuliraj, pa nije ti neko ko je nekada pre pola godine napisao da je Efempe govno, neprijatelj najgori na svetu.

  10. Mislim da je vreme da mi svi popušite kurac jer sam ozbiljno, netrolerski, prognozirao hrvatsko finale, i postoje dokazi za to na temama vaših timova.

  11. Gvozdene Isuse šta će biti 2018. godine?
    :)

  12. Italija prvak sveta u fudbalu. :)

  13. Fala, da stavim ja pare odma dok ne skinu sa kladže :)

  14. Stvarno bre Stevane najgori si od sve dece majke mi. Sve nešto pamtiš, pa kao vraćaš, pa prenosiš i na druge sfere sajta. Daj bre iskuliraj, pa nije ti neko ko je nekada pre pola godine napisao da je Efempe govno, neprijatelj najgori na svetu.

    Ово је актуелна тема, има везе са овим вечерас што је лик написао. А и уосталом, погледај његове речи, па процени ко је реаговао као да се обраћа најгорем непријатељу на свету. Лик је баш попенио.

    Ајте, доста вам је за вечерас.

  15. Mogao bih do sutra da ga napusavam, ali takve lobanje su navikle na napusavanje na svakodnevnoj bazi, pa sam mu dao samo onu dnevnu dozu po koju je ocito i dosao, izgleda da je cale otisao u sumu da vuce drva, pa nema ko da ga postavi na mesto - a refleks mu se vec stvorio...zato nesrecnik povremeno i deluje nesredjeno, iz cista mira napada ljude - zapravo je tog dana ostao bez napusavanja, pa je prinudjen da potrazi alternative.
    Molim i drugi put, Stevane, moje simike su uvek izglacane za tvoju strokavu gubicu.

  16. Јесам реко. Баш се унео.

  17. Ajde, cigani, mrš na svoju temu, mi juče nismo smarali, nemojte ni vi sad, samo se vi čujete na ovoj temi jebote.

  18. A šta je to toliko OVA tema posebna? Oćeš ti da mi zabraniš da pišem po njoj.? Budi srećan što ti ne pišam po faci, a zaslužio si.

  19. Dobro, aj vratite se prozivanju ovako generalno, tipa "Vi Grobari ste carevi već 15 godina u Evropi", "Vi musavci nazivate igrača Đenka i navijate za klub koji nije vaš". Onako uopšteno, bez ličnog i to.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.