KK Partizan

  1. Cime sam to zasluzio, jesam dolazio na vasu smecarsku temu? Jel postoji ijedan moj post tamo? Ajde tamo pa se objasnjavaj sa svojima kako ste sve u pravu, Bari 91, gepekovanje sudija, trojka iz auta...koga boli kurac, nas ovde sigurno ne.
    Ti meni mozes samo da se sagnes, to "pisanje po faci" je vrlo bizarno samo po sebi, nadam se da nisi sam smislio taj izraz.

  2. Džoni esam reko da vi više pominjete 91 nego mi axaxaxaxax

  3. Nemoj se srditi. Samo nemoj momka da vređaš lično i piši šta hoćeš. Nije lepo jbg.

  4. Ja spomenem samo kada kažem da ste vi jedini klub za koji navijaju u Marinkovoj BARI ;)

  5. Где сте говна једна, јебем вас у уста шугава. Напушавали сте курцем јуче, сад сте добили толику курчину у уста да ћете се гушити наредних пар година. А знате шта, нећете само ви, сви смо напушени у ова два дана маму вам јебем.

    Док се ми радујемо поразима, усташка курчина расте а да ми то не видимо, зато што смо стока најгора. Проћиће ово међусобно напушавање, али ће нас усташе јебати доживотно за ово што се десило. И треба, кад смо багра најгора.

    Могао сам да дођем овде да пишам по вама, као што сте ви радили јуче, посебно онај јадни газимудо, али докле бре, да пишам по вама а усташе нам играју финале у сред Арене, Београда, схватате ли колико смо јадни!

    Ја сам вечерас навијао за вас, јбг.

  6. A GLEDAJTE SAMO OVO MI I REAL SMO KAO NEKI KURCEVI BRATSKI KLUBOVI ONI DOBISE OLIMPIJAKOSA MALOPRE A MI IZGUBISMO, FAKTICKI OSTAVILI SU NAS NA CEDILI KAO POSLEDNJI OPUSAK I GOVNO JEBENO

  7. opjelo srpske košarke... i to, očitaše ga crnogorci...

  8. PUŠI KURAC KO TE JEBE MOŽE ABA I BEZ TEBE MALA SRBIJOOO MALA SRBIJOOO!

    Igokea jedina svjetla obraz u Srbalja.

    Kupiće Dodik divlju kartu za NBA, jebaće obrezanima majku.

  9. KAZU DA JOROVIC RADI SVO VREME U TERETANI IMA 15 DANA VEC TU NEGDE

  10. избациће црнокоса оба близанца дегенерисана нећете ни аба лигу играти хаха

  11. BezDeranjaMolim
    A GLEDAJTE SAMO OVO MI I REAL
    SMO KAO NEKI KURCEVI BRATSKI
    KLUBOVI

    АХАХАХАХА МЕГАЛОЛ

    ЈЕ Л' ЗНА РЕАЛ ДА СТЕ МУ БРАТСКИ КЛУБ?

  12. Аман људи, Хрвати нису имали представника у Евролиги ове године, па нису мртви, шта драмите који курац?

  13. Јашта Стеване, ал' ми нећемо наредне године имати представника у Евролиги од њеног оснивања.... То је ударац који итекако заболи, поготово у кошарци.... Томе је допринело говно усрано од Јадранске лиге....
    ЗАТО ДА СЕ СВИ СПОЈИМО У ЈЕДАН КЛУБ И НАПРАВИМО ТРИО ДОЗЕТ-ЈЕРЕТИН-ЈОРОВИЋ, а на клупи тандем Дарко Русо-Милан Шкобаљ....

  14. DIPPERE ZABORAVIO SU JEDNU MLADU NADU ZA KOJU JE SAM DZORDAN REKAO DA NIJE GLEDAO BOLJEG SREDNJOSKOLSKOG IGRACA A TAJ COVEK JE JOVO STANOJEVIC JBG

  15. ЈОВО ЈЕ ЕЛИТА, БИЈО ДРУГИ СТРЕЛАЦ ТУРСКЕ ЛИГЕ ПРОШЛЕ СЕЗОНЕ, АЛЈЕ ЗАТО ТУ ЛАБОВИЋ, Е ЗАМИСЛИ ТУ ПЕТОРКУ Е, МАРИНОВИЋ, ДОЗЕТ, ЈЕРЕТИН, ЈОРОВИЋ И ЛАБОВИЋ....

  16. MIKAN GRUSANOVIC PO MENI BI TREBAO DA ZAUZME MESTO U TIMU

  17. МОЖЕ МИКАН, АЛ КК ЈЕДИНСТВО БЕОГРАД ДА СЕ ЗОВЕ КЛУБ.... И МИЛЕТА ЛИСИЦА ОБАВЕЗНО ДА БУДЕ СТРУЧНИ КОНСУЛТАНТ, А СТЕВАН НАЂФЕЈИ ДА ИМА МЕСТО ШЕСТОГ ИГРАЧА ЕКИПЕ....

  18. Mnogo mi je teško. Već pružao ruku ka karti za finale...

    I da, jedini svetao trenutak u svemu su Jan Veseli, Pekmen i ciganski poraz juče.

    Vidim mnogi cigančići dolaze ovamo, verovatno bih i ja tamo kod njih, da sam mlađi i da nisam suviše alergičan na sam pomen njihove nakaradne tvorevine iz Železnika. Ceo život sam se iskreno radovao pobedama Partizana i porazima cigana. I nikada nisam mogao da navijam za cigane, ma koliko "to dobrobit bila za SRPSKI sport" . I sad da mi ponude da cigani prođu u finale a da mi igramo Evroligu, opet ne bih pristao. To je jače od mene. Srce je crno belo. Nikada ne bih više na ulici prišao ciganima i makljao se s njima,skidajući im obeležja, i osuđujem bilo kakvo nasilje i lično vređanje. To je po meni poštovanje tog SRPSTVA. Ne bih Srbina u bplnicu poslao zato što je ciganin, al bih ga do besvesti jebavao za svaki ciganski poraz,kojem bih se iskreno,od srca, radovao.

  19. Dakle sve je ovo normala ima još svega da se igra i košarke i fudbala i to ne samo ove godine,

    Sledeće sezone? :)

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.