KK Partizan

  1. Јел зна неко колико је карта за дерби у среду?

  2. Ko bre ima B licencu? Jel znaš ti uopšte šta je to?

  3. Šta pričaš bre, pa koju imate, a? Jes kurac, nemoj mlatiti.

  4. Брате сваки тим који нема А лиценцу, који се квалификовао преко своје лиге има Б лиценцу, а ко добије вајлд кард је Ц лиценца

  5. јел могуће да нико није банован после онога синоћ?

  6. Saće se limenke usrati kad čuju dimamo C licencu za ovu sezonu :D

  7. Ми сад имамо курац од лиценце. Информиши се прво пре него што кажеш неком да не млати.

  8. Da, to sam i rekao, da su imali B licencu, tako da puše kurac. Da su imali A licencu (realno su je zaslužili, ali su je ispušili), druga bi stvar bila. Kako možeš da znaš za sledeću godinu kad ova još nije gotova jebote...ne znaju se još ni svi šampioni.

  9. Кетаминчић, нема карата у продаји за дерби.

  10. Što bi bio banovan iko, polivanje je ok, al kad ima razloga...uvek bilo!

  11. Partizan ima kvalitetan tim, mislim da uz 2 centra i malo sreće mogu daleko u evrokupu

  12. Док ви разглабате о лиценцама лекари се боре за Бомбашев живот, човек преко ноћи добио сиду на мозгу

  13. Od tog kavlitetnog tima nece ostati 2 igrača

  14. Ništa bolje ni mi verovatno nećemo proći. Videćete kad Simonović (koji nema 'de d'ode) bude igrao 30+ minuta. NedoBognikom

  15. Ma sklopiće Partizan opet neku ekipicu, mislim da se niko u eurocupu neće naigrati protiv njih.

  16. Nećemo moći od vas da se naigramo hromozomehnjohnjohnjo

  17. A moram da priznam da su mi komični ganferi sa ovim maštanjem o divljoj karti

  18. Kao mora da je evroliga primetila kako su kvalitetno ispali na početku i opet ih pozove olololololo

  19. I bez zezanja mislim da će Svinja da preda nekom palicu...ja se nadam Gašiću... heheheheh
    Mislim da se sve skupilo, koliko god mislim da je govno i kolko me boli za njega, iz njegove perspektive mislim da ima mnogo na leđima, i bolest, i gubitak Evrolige, i država koja ukida pomoć, i pare, i pritisci, a i realno do smrti će vam biti u JSD, a za novog trenera (ako ga bidne) nadam se da vam neće biti Milojević.

    Grobari, hocete pratiti Eurocup sledece sezone? Posto je to nebitno takmicenje...

    Hahahahaah

  20. Dionisio se zarekao da neće postovati na fmp temi pa rešio da sa naše ne silazi.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.