KK Partizan

  1. Него, сутра играмо за треће место. Какве су прогнозе? Где је она тема за прозивање? Сад имамо и др Павловића у тиму и требало би форсирати фору за његову маст. То је сад кључ победе.

  2. Al je Dule suknuo Vucku i Cokiju za onu bolesnu decu.. Njega ce uhaspiti svega mi sto ih ovoliko maltretira..

  3. Djoni skidaj lokot sa teme!

  4. Dobijaju cigani oni su šampioni u ovim ligaškim utakmicama.

  5. Ене скинуто, карај цигане.

  6. A jeste zavukao Dule pickoustom, po starom obicaju jebe, ne pita.

  7. Kako mu zavuko? Sta bilo?

  8. Pa u principu davanje para Efempeu je davanje para bolesnoj deci.

  9. http://www.sportske.net/vest/kosarka/slaven-rimac-iskreno-covece-prekinuo-sam-vujosevicevu-dominaciju-177067.html
    Nekako mi drago što je cibona osvojila kad smo već mi ispali.Ipak je to veliki klub u svakom slučaju veći od cedevite.

  10. Да лупим "ретри" уместо Ђонија: И да, једини је клуб поред Партизана који има историју.

  11. I meni je drago zbog braće iz Zagreba.

  12. Bitno je samo da nisu vestacki projekti. Slobodno nek se smenjuju velikani na tronu. i to bas ovom dinamikom. Nasih 6, pa jedna Cibosima..

  13. Osim kad ne uleti jevrejsko govno zvano Makabi, sa jebenim Gejom Pninijem.

    I fala kurcu, da RTS nešto i prenosi.

  14. Valensija ce da dobije vajld kard i sad ce EL da igra 5 timova iz Spanije, ali je pravilo da nijedna zemlja ne moze da ima vise od 4 predstavnika sa A licencnom zato ce Valensiji podariti B licencu i onda ce ipak moce da bude 5 klubova jedne iste zemlje u EL duvajte mu kurca!

  15. Da, i jako je bitno popularizovati kosarku u spaniji, posto nemaju najjacu ligu u evropi, nemaju najvise ucesnika u takmicenju i nemaju jednu od najboljih repki u evropi

  16. Ako Valensija osvoji EC, a postoje dobre šanse za to, oni dobijaju A licencu kao osvajači istog, tako da ne znam zašto bi im davali specijalnu pozivnicu.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.