KK Partizan

  1. Mislis najskolovaniji? Slazem se, to je cinjenica.

  2. Па тако некако. Нпр. не сећам се да сам видео ове сезоне да добро нападате зону а да он није у игри.

    Кад смо већ код зоне, поправили смо је мало. Једно време смо били криминални, мада и сад дозвољавамо превише отворених шутева и оф. скокова.

  3. Pa on vam je i probio tu zonu par puta danas utrcavanjem ili izlaskom na visoki post...

    Zna neke stvari koje se uce u mladjim kategorijama, steta sto je limitiran na druge nacine ali nije "divljak" ko tadija basketas

  4. Ma meni je odličan igrač, nego nije atrativan, k'o što rekoh izgleda šuntavo nekako i zbog toga ga pljuju. Gledao sam dosta vaših utakmica i nije nikada bio kanal celu tekmu, najgore što sam video od njega je da bude solidan.

    U pravu si Truće, zona nam deluje bolje.

  5. То и кажем, да добро играте зону са њим на четворци. Види се да је Партизанова школа. :) Смарање је кад се толико слажемо, тако да одох.

  6. Da, ne valja se toliko slagati. Čak i ona tema za prepucavanja je nekako po protokolu. Čisto ono kao ajde.

  7. Da...

    Nista, sta mislite jel ima zvezda sanse da potpise bogdana na leto?

  8. Ima velike šanse.
    ljolj

  9. Neko od grobara se na ovoj temi zakidao kao nezdrav da Bogdan ostaje i iduće sezone, dok sam ja rekao da neće ostati ako ne odete u EL. Eto, samo da kažem JESAM REKO!

  10. Znaci dolazi ako izborimo el

  11. Je l' sigurno da id Bogdan?

  12. Znam da se zajebavate, ali ozbiljno, ne bih volio da ga vidim u našem dresu. Ni u repki mi ne bi bio drag kao što jeste.

  13. Ma gde ce doci kod nasjesi lud.

    Ide dzanki sto posto.

  14. Koji će ti info, rasprodaćete sve što valja, ostaju Gagić i Musli kao uzdanice.

  15. milion spekulacija, neko mora ubosti jebote :D

  16. Danilović najavljuje žešće prodaje. I vidim da se nazire sukob sa Duletom, hm...

  17. Nek dodje Bodiroga i svima kul

  18. Da osetimo i mi malo kako je kad sudije navlace za tebe u Evrol....Evrok...evropskim takmicenjima

  19. Ostace i vesterman i kapiten, nece ih niko zbog povreda

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.