KK Partizan

  1. Sama forma, bez trunke sadržine.

  2. Па Венгер је у Премијер лиги носио одело и онај јебени спортски мантил, ја бих га у затвор отерао због онога.

    А не капирам да ако је у хали милион степени, тренер и даље мора да носи сако?

    За хеланке могу и да нађем неко назови логичније објашњење, пошто визуелно доста одскаче од осталих који то не носе. Као што су Тевезу забранили да носи ону ролку.

    Свеједно је глупо, али као логично.

  3. Haha a koga su kaznili za helanke?

  4. Па постоји правило да мораш да носиш хеланке које се слажу са дресом, тј. ако имаш светле дресове, мораш светле хеланке и сл. Али сва тројица су носили одговарајуће, тако да немам појма.

    @дуле
    Павловића и двојицу из Радничког опоменули. А нико не зна због чега, па сад не знам како ће играти следећу текму а да их не казне. :)

  5. jbt ja ocekivao nekog robota a la kevin durent,a ono obican metalni katapult automatizovan

  6. Helanke su dozvoljene ako su u boji dresa, tako da mogu da duvaju kurac samo. Opet se glupiraju, posle sakoa su uradili još gluplju i debilniju stvar.
    https://pbs.twimg.com/media/BniAzodCIAAQiKr.jpg
    Da vidimo oće li ovde pasti kazne...

  7. Vidi li neko sukob interesa na slici iznad? lolo

  8. Berta jebo robota, a robot će biti kažnjen jer nije nosio dres. KAZNA ZA ROBOTA!

  9. Ma kakvi bre brate, gde sukob interesa da imaš dva kluba u istoj ligi.

  10. Još malo će da imaju svoju ligu gde će samo oni da igraju, ali u sakoima svi na terenu.

  11. Џони, јеси погледао клип где Берта побеђује робота? Баци поглед и смањи усхићење. Робот је демо верзија усисивача Слобода.

  12. Lazić bi čuvao robota, ne bi bi šutnuo.

  13. UBI
    ZAKOLJI
    DA ROBOT NE POSTOJI!

  14. Pa nek ga je sjebo. Robota našteluju da pogodi i tako ga ostave, mož da gađa milion. Koje sranje

  15. JEBALI SMO ROBOTAAAA!

  16. Što Bogdan nije šutirao protiv robota? Pitam zbog reprezentacije.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.