KK Partizan

  1. Dajte onu na motoru, ta je još jača!

  2. хахахах, ладно нисам имао појма да је он. Какав трансфер од слике јбт.

  3. Boxer

    Šta drugo da ti napišem na ovo jbt

    Па могао би нпр. само да ћутиш, пошто је ово с казнама глупост невиђена.

  4. КЛС опоменуо клуб због Сашиних хеланки

    Truce, evo odgovora.

    A ne znam za tu na motoru, al znam za ovu
    https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/488097_411231492245966_670988859_n.jpg

    EDIT: Tilmo, koga bre da dovedemo da njega ugusimo,pricaj!? necu zaliti ni usta ni dupeta

  5. Можда није средио нокте? То је исто забрањено по правилима.

    Ово значи да је забрањено да играш кошарку са несређеним ноктима по правилима. Могуће је да је кажњен због тога. Јеб'о те Вучић, ово нема везе са Партизаном већ са удружењем које води лигу и интерпретира ФИБА правила тако да направи још већи циркус.

    https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash2/t1.0-9/39755_137837766252008_3101104_n.jpg
    - Ekipa KK PARTIZAN NIS, se opominje zbog igrača br. 14 (Gagić) koji nije imao ispeglanu košulju u skladu sa čl. 4.4. Pravila igre.

  6. Glupost? Ko kaže, ti?

  7. КЛС опоменуо клуб због Сашиних хеланки

    То ми је пало на памет, али опет не разумем због чега. Због боје хеланки? Није их забрањено носити, ваљда.

  8. Изгуглах давитељ против давитеља да ти поставим Перину слику, али онда видех ово, која би фора била да уместо Перине главе буде Павловићева а уместо бакуте Богдановићева лоло

    http://mojtv.hr/thumb.ashx?path=/images/38114e21-75e3-4add-8d4d-21de32ddc002.jpg

  9. Nek ste i vi rekli da nešto nema veze za Vučićem lolo

  10. Е јбг, неће слика.

  11. Nek ste i vi rekli da nešto nema veze za Vučićem lolo

    Серу, бре. Ниси досадан уопште.

    Изгуглах давитељ против давитеља да ти поставим Перину слику, али онда видех ово, која би фора била да уместо Перине главе буде Павловићева а уместо бакуте Богдановићева лоло

    Па намонтирај. Био би хит. Ево ја ћу да ставим за профилну.

  12. Boxer

    Glupost? Ko kaže, ti?

    Каже Светислав:
    http://www.youtube.com/watch?v=BCGz6kBP9UA

    А тај изанђали гиф и мантра с Вучићем постижу супротан ефекат кад их користиш кад не треба.

  13. Ajde beži u kurac nemoj da smaraš

  14. Гледам сад снимак. Јовић и Бркић носе црне хеланке са тамним дресом, а Павловић носи беле са светлим дресом и сва тројица су кажњени. КО СМИШЉА ТЕ КАЗНЕ, ЈЕБОТЕ, О ЧЕМУ СЕ РАДИ У ТОМ УДРУЖЕЊУ?

  15. И још један пријатељски савет, Бохоре. Тај аватар чини да све што напишеш изгледа бар још 20% глупље.

  16. Првотимац Партизана Давис Бертанс победио је кошаркашког робота у шутирању са дистанце у егизибиционом мечу на Београдском сајму технике и техничких достигнућа.

    A sto se tice kazni.. Truce, cenim da su dali nekom detetu 5 razred da prevodi pravila (verovatno sin nekog od tih mudasina), i onda dete nije znalo lepo da uklopi kontekst recenice i tako nastadose zvanicna pravila nase lige..

    A mozda je pala opklada, kao u onoj seriji How I met your mother, da ovaj sot to pise mora da odvaljuje gluposti da bi skapirali da to uopste niko i ne cita.
    I tako je krenulo sa skidanjem sakoa, a nastavlja se sa helankama :)

  17. Али не разумем да неког казне за скидање сакоа?! Нисам уопште читао вести о томе, не знам које је објашњење и има ли га уопште?

  18. И још један пријатељски савет, Бохоре. Тај аватар чини да све што напишеш изгледа бар још 20% глупље.

    Boli me kurac šta misle ljudi koji sude na osnovu avatar lolo

  19. Аватар је само део, ситница, али некада савршено заокружи целокупан утисак.

  20. Али не разумем да неког казне за скидање сакоа?! Нисам уопште читао вести о томе, не знам које је објашњење и има ли га уопште?

    Донели су правило да тренер мора да носи сако. Али ово око хеланки је десет пута горе, пошто је то интерпретација ПРАВИЛА КОШАРКЕ. Жив нисам да чујем објашњење. Прво што ми пада на памет да је неко хеланке проценио тако да некоме дају предност у скоку нпр, али се још увек надам да и за то имају неко објашњење.

    ЕДИТ: Пошто спамујете, нека вас на претходној страни.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.