KK Partizan

  1. Post ti prosto odiše humorom.

  2. U principu kapiram šta si hteo da kažeš sa tim linkovima :)

  3. CKM nije ukapirao poentu prvog strima, mada je ono "shemale" ipak promasilo poentu - shemale je zapravo rezervisano za KKCZ Telekom - zove se kao Zvezda, ima njihov grb, mnogi misle da su oni zaista Zvezda (cak i navijaju za njih), ali su Zvezda onoliko koliko je shemale zena. Ali kome to objasniti, mada ova tema i nije za objasnjavanje u tom smislu.

  4. Da, ja sam tako nešto shvatio. Nije više klasična kurva, sad je šimejl kurva.

  5. A midžet je ćoravi itd.

    Ne znam meni se gleda utakmica, jebe mi se sa kim Partizan igra.

  6. Bilo 23 razlike za nas poslednji put kada sam pogledao negde rezultat.

  7. ocete da se kladimo da ce Dule da pusti Muslija s lanca u poslednjoj tekmi finalne serije?
    http://www.dodaj.rs/f/6/11p/23KUQ0J9/untitled-1.jpg

    Jos uvek ga samo huska, malo mu daje da onjusi al mu ne da da se omrsi..

  8. Vidim Đoko Šalić je malo umočio :)

  9. Igrao Salic i protiv Radnickog, i to mislim cak i vise nego danas. U odbrani je slab, u napadu se vidi da ima potencijal za ubicu..

    Ali ljudi MUSLI 7/7 iz igre!

  10. Prošlu je imao 7/9 ako se ne varam, MUSLI JEBE!

  11. Musli je počeo da se priprema klempavom da zavrće uši u finalu. Ako Efempe prođe Megu naravno.

  12. Kako stvari stoje, pre smo mi ti koji cemo igrati sa megom u 1/2

  13. Jel' zna neko što je Bogdanu ruka bila u zavoju protiv Borca?

  14. Лакша повреда, мада више превентиве ради. Ништа посебно.

  15. Gazimudo
    Kako stvari stoje, pre smo mi ti koji cemo igrati sa megom u 1/2

    A dobro treba nam pobeda od 5+ razlike u derbiju da bi bili prvi, cenim da će sve ostalo izdobijati i mi i oni.

  16. Kako god bude, nije ni bitno, biće to dobro finale :)

  17. https://www.youtube.com/watch?v=HRzL28NGo-o&list=UUGr3nR_XH9r6E5b09ZJAT9w

    Jebem ti ironiju, ubacise nas u 2K bas one sezone kad ne igramo lol

  18. ahhahahaha pa ladno

  19. Jebem ti ironiju, ubacise nas u 2K bas one sezone kad ne igramo lol

    hehehehe a da je Cedevita?

  20. Mi ćemo bar moće da osvajamo nba na igri.GDE JE VAMA NBA TROFEJ CEDEVITO LOLO

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.