KK Partizan

  1. Elem, u pravu je Ćilmo, da li ste videli kako se Bogdan razigrao kada je Pavlović dobio petu, nadam se da je Ćilmo sada sretan jer mu je teorema ispravna.

  2. Suđenje je bilo katastrofa, bez kriterijuma itd, a ono kada je Lazić pružio ironično ruku sudiji i nije dobio tehniču me oduševilo. Mogli su i Pavloviću da ne sviraju tehničku, jer je i njegovo bilo legitimna reakcija na peti faul po toj analogiji.

  3. лололо после продужетка. Значи и даље немате победу у регуларном делу првенства.

    Честитам на победи, боље овако. Да уђемо као аутсајдери у завршниву првенста, онда освојимо и оставимо вас без трофеја у иоле озбиљњијем спорту ове сезоне.

  4. Thilmo

    лололо после продужетка. Значи и даље немате победу у регуларном делу првенства.

    Честитам на победи, боље овако. Да уђемо као аутсајдери у завршниву првенста, онда освојимо и оставимо вас без трофеја у иоле озбиљњијем спорту ове сезоне.

  5. sjajno rashko gadja bacanja

  6. Au koja lopovska posla!

  7. Kako mi ide na kurac Žo sa ovim prodorima...

  8. Stvarno je ispao konj tu. A Bogdan drugo promašio.....jebiga. Produžetak bez Berte i Pavlovića je nemoguć skoro. Još ako suđenje nastavi ovako onda stvarno nemamo šanse.

  9. Бобију даунов синдром испливао на површину

  10. Бобију даунов синдром испливао на површину

    AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

  11. Je l' mi se ovo cini, ili Zabranjeni zajedno navijaju sa Alkatrazom?

  12. hahaah treba trpati ove trecerazredne ekipe

  13. Jebote kad trebamo da resimo mec, mi zaseremo, kakvi pajseri.

  14. Od gotovog pravimo veresiju...

  15. MOGAO BI DA POGODIS NEKO BACANJE DRUZE

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.