KK Partizan

  1. Cujem da nas kradu kao nenormalni i da je picka Milan gurnuo Daloa..

  2. Nemam pojma, da će da kradu sam znao, ali krali su nas i cigani pa su dobili po pički. Moralo je bolje. Videćemo do kraja šta će biti.

  3. evo nerešeno
    jel nema baš nigde strim

  4. Cujem da nas kradu kao nenormalni i da je picka Milan gurnuo Daloa..

    Kad ćeš da naučiš, ako to radi Čovićev tim onda nije krađa i sve je OK.

  5. Koliko do kraja? Gledam na rezultatima

  6. Nemam pojma, ja ovo što pratim još 4 minuta 6 razlike za njih.

  7. Sada mi vodimo 2. Poslednji minut.

  8. Vodimo 4.

    EDIT: Ma nemam pojma šta se dešava.

  9. Gledaj na flesh skoru dzoni tamo su najažurniji evo 4 za nas

  10. MA JEBI BREEEEEE, 4 za nas, 30:9 poslednja cetvrtina

  11. Neću sada da malerišem.

  12. Javljaj ti onda Dušane.

  13. Gledam Radnicki - Mega, koliko kida ovaj Novica..

  14. Da, gledam i ja. Vodi Radnički. Ovde gde ja gledam nas mi vodimo 82:80.

  15. Opet cetiri za nas, sad opet dva, pa opet cetiri.

  16. POBEDAAAAA!!! JEBI PICKU MILANA!

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.