KK Partizan

  1. Iako je Marjanovic bio okoreli grobar borio sam se protiv Slobe svim silama. Koliko frustriran trebas biti da podrzavas Vucica i Covica samo zbog Zvezde? Zvezdasi, vracate nas u mrak, ne budite debili. Hapse ljude zbog pisanja po fejsbuku, alo dozovite se pameti. Nemoj da se cesete za godinu dve.

  2. Ne zajebavaj, pa oni će se priključiti borbi protiv Vučića pet minuta pre nego što ode, a onda će da izmisle opravdamje za sve, plus će izmisliti čitavu borbu protiv njega.

  3. https://www.youtube.com/watch?v=J7SagbuG0O4

    DRMA SE HALA NASA, LOMI JE PAVLOVIC SASA #fmp #zeleznik #sex #gangbang

  4. Kurajber ih u dušu opisao.

  5. hahaha pazite ovo sa Telegrafa, u vezi onog djembelog sto je hteo da se lema sa Sasom

    Po završetku meča, službeni predstavnik Crvene zvezde pokušao je da se smiri strati sa Bogdanom Bogdanovićem, koji je bio okrent ka tribini Zvezdinih navijača, a ista osoba se ubrzo našla oči u oči na terenu sa Sašom Pavlovićem, s kojim je takođe imao žustru polemiku.

  6. Coki mag spina: http://www.novosti.rs/vesti/sport.295.html:494383-KK-Crvena-zvezda-Partizan-je-pokazao-koliko-je-nedorastao-situaciji#.U4yzZcqBNlk.facebook

    U prevodu, "mi smo hteli da vi ne dodjete kako bi mogli da vas pljujemo i gadjamo sa svih strana , a ne samo ko picke u ledja dok se radujete"

    a pazi ovo sa torbom fiziotarapeuta.. sad odjednom izvukli tu glupost koja cisto sumnjam da bi promakla "novinarima" (pogotovo telegrafa i blica).
    I naravno, partizan zapoceo sranje ubacivanjem topovskih udara u prvoj cetvrtini, a domace dobrice odgovorile gadjanjem igraca KKP nakon zavrsetka utakmice.

  7. Kurajber ih u dušu opisao.

    Zato što ih znam ko zlu paru.

  8. Екипа КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ТЕЛЕКОМ, кажњава се новчаном казном у износу од 23.000 динара због бацања петарди и бакље на терен, сходно чл. 61 Б) 8 Пропозиција такмичења.

    Екипа КК ПАРТИЗАН НИС, кажњава се новчаном казном у износу од 34.500 динара због паљења бакљи, сходно чл. 61 Б) 9 Пропозиција такмичења.

    Ovi su stvarno uvereni da ce radikali vladati vecno. Sami sebi sanduk prave. Koliko je ovo tragikomicno, strasno.

  9. Ovaj put su baš preterali, valjda što su skroz u blatu, pa onda posle više nema povratka. Grebi samo. Indijanci.

  10. Kažu ovi iz Hale da je pička Milan gurnuo Daloa i dobio isključenje. U to ime
    https://www.youtube.com/watch?v=MpmKzp8uzYI

  11. Daj neki link da pratim rezultat, statistiku i tako to...ima li ko?

  12. Ladno vode ovi vašljivci.

  13. Vidim Gagula za sada jebe!

  14. Ove sudije stvarno nisu ciste+++ Zo je dobio tehnicku sto je udario loptu o parket kod izvodjenja auta+++

  15. Nije o parket nego o konstrukciju kosa.

  16. A šta se dešava ovako, vidim da nas ubiše?

  17. Što i nije toliko bitno jer karali smo ono što smo trebali da karamo, al' vidim svi osim Pavlovića igraju u principu.

  18. A i kad je stigao za 15 minuta igre Pavlović da napravi 3 lične?

  19. Sad smo ih skoro stigli. Nije mi jasna ova utakmica.

    EDIT: Gagić dao 15 poena. Nije mi jasna ova utakmica.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.