KK Partizan

  1. hehehehe au ja ne verujem da ga je prebio. Ćokilegenda!

  2. Ali zamisli da te prebije Čović....pa Vesna Čović je jača od njega

  3. Prejako, primetite koliko desavanja u poslednjih 7 dana oko garagana, mnogo su nesto nervozni. Nesto se kuva u Zelezniku.

    Komentar sa Telegrafa: Baja
    04.06.2014 - 08:37

    @Bgcaffe

    hahhahhahhaha Ćoki više nije mogao da izdrži.Anđus ga već mesec dana proziva,vidi da čović nije u milosti Gazde i da je procenjeno od sportske mafije da u toj slabosti čovića može da mu se otme njegov privatni klub kk cz telekom od strane bliskih Gazdinih ljudi. Veliki je ulog u pitanju i realno otimačina kkcztelekom koja se sprema…

  4. ja sam cuo jos odavno da cokiju spremaju sut kartu, jos onda kad je izduvao u beogradskoj upravi, za gradonacelnika i tako to, i kao da mu se spremaju i krivicne prijave.
    Al ovo je srbija, apsolutno tvrdim da nijedan bivsi ili sadasnji politicar nece imati sudjenje za bilo koju stvar.. Eventualno ce mozda cokija da oteraju iz kkczt, bez da on moze da uzme i dinar od toga,a da se stara zvezda odmrzne...

    EDIT: ja i dalje ne verujem da je lik toliko pukao zbog jebenog andjusa koji je otprilike dvorska luda..

  5. Brate nije to samo od Anđusa. Anđus je samo bio samo trešnja na vrhu torte. Ne može više da izdrži. Zamisli da te jebu tolike godine i najzad dođeš u poziciju da imaš sredstva, glupu masu koja ti kliče, državu iza sebe, uspeo si da prilepiš ime Zvezde na neki tim iz predgrađa i opet non-stop pušiš kurac. Moralo je negde da izađe to.

  6. Nije coravi izduvao za gradonacelnika, njemu su neoradikali nudili i da bude MINISTAR, ali je coravi odbio. Provereno. E sad, da li su se stvari promenile u poslednjih mesec-dva - ne verujem, ali lepo je videti govno kako se nervira i pravi greske.

  7. Nikako da kaze Andjus zasto je ''izbegavao'' udarce...jbt onog Cokija udaris jednom i to je to...smesan je lik...mogu da zamislim Andjusa, kao u onim bokserskim filmovima, prima udarce namerno pa se iznervira i krene sa serijom hahahaha...trazio momentum covek :D

  8. hahaha ovo NEBITAN unistilo Covica :D

  9. Truće otkrio sam ko je Fender, ovaj Milovan Jovanović 100%. Čovek isto tvrdi da SNS uništavaju preletači. Ubačeni elementi iz drugih stranaka, oni su zlo lolololo

  10. ahhahahahahahahahahahahahhahahahahahaha

  11. Premotajte na 57.40, to je pogodilo coravog. Ali svaka cast Tucanom, za kratko vreme uspeo je da otkrije pravi identitet Fendera.

  12. kad ovaj milovan jovanovic krene da prica prikenja mi se jbt covek prica sat vremena i ne staje

  13. Ko je treci u Italiji? - Parma! U Spaniji moze Deportivo da ti dodje :D

  14. SNAMA UVEK NEKA KOMENDIJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  15. Ko je treci u Italiji? - Parma! U Spaniji moze Deportivo da ti dodje :D

    Шта, бре? Који минут емисије? О чему прича ту?

    Truće otkrio sam ko je Fender, ovaj Milovan Jovanović 100%. Čovek isto tvrdi da SNS uništavaju preletači. Ubačeni elementi iz drugih stranaka, oni su zlo lolololo

    Туцаниче, знаш и сам да многи овде волимо да дркамо напредњаке, али чак ни ја не бих ишао толико далеко да сад у тој мери вређамо Фендера. :)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.