KK Partizan

  1. JEBEMO EFEMPE SVAKI DRUGI DAN!!!

    JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTIMA!!!

    Nego sutra će se zbuniti naši igrači, pogotov Gagatar, mislim, ne igramo sa efempeom, a on se baš privikao.

  2. Trening
    Jebanje Efempea
    Trening
    Jebanje Efempea
    Trening

  3. taman nam se osladilo i gotova liga lolo

  4. A najgore od svega je to što možda nećemo imati prilike da igramo sa njima finale. Mega deluje prejako za njih.

  5. Miloje voli partizan pustiće ciganku nama da je jebemo mada će verovatno da se popišaju jednom u polufinalu po njima

  6. GTR objašnjava ponovo.

    https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/t1.0-9/10154432_616478415116887_6901361352160548674_n.jpg

    Rimejk filma „Specijalno vaspitanje“ Gorana Markovića iz 1977. godine. Priča prati fizičko i duhovno sazrevanje grupe buntovnih mladih štićenika institucije kulture po imenu KK Partizan iz Beograda. Vaspitač Ranko Munižaba II je prosvećeni apsolutista staropruskog kova. Uprkos ortodoksnim i kontroverznim metodama rada on svojoj dečici želji najbolje i od njih pravi vrhunske stručnjake i dobre ljude.

    Na fotografiji su, pored vaspitača Munižabe II, Bogi „Trta“ i Boris „Sirće“. Na fotografiji nema Đoke "Sarme" Šalića koji je otišao da kaki.

  7. Nego, ona kazna od blizu milion dingera?

    To valjda da se pokrije ćokijev duševni bol.

  8. Citam po internetu, delije kazu partija za SNS. Oni se vratili u komunizam, jedan vodja, jedna partija, jedan klub.

  9. Ljudi ćoki prebio Anđusa ne spavate valjda sad majku mu :D suze mi idu kad zamislim tu scenu!

  10. ja isto vristao.. znaci sad mi dodje da izmislim masinu za putovanje kroz prostor i vreme da budem pored da gledam tu scenu

  11. A pazi, coki jeste pizdurina dosao sa nekim,al brate andjuse, ti onakva budaletina da ne patosiras coravog, za sta otprilike treba udarac u bilo koji deo cokijevog tela, ne mogu da skapiram

    zamisli pitaju ga u urgentnom, sta ti je bilo, a on kaze PREBIJO ME COVIC, znaci milosrdni andjeli naspite mu nesto u infuziju, nek ode na onaj svet da ne bruka muski rod

  12. Ali ljudi : http://www.telegraf.rs/vesti/1100336-covic-pretukao-andjusa-ispred-tv-kopernikus

    COVIC PRETUKAO

    a zatim mu je prišao i šutnuo ga u predelu mošnica.

    u predelu mošnica.

    COVIC VESNA, BIJE SE KO BESNA!

  13. COKI TEO DA GA SUTNE UGLAVU AL NIJE MOGAO DA DOVATI, JBG

  14. "Nebojso nemoj to da radis"

    VRIŠTIM

  15. Kad ga je Coki pretukao, sta bi mu tek Dzaja uradio.

  16. kakav je bog ovaj anđus

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.