KK Partizan

  1. E Džoni odbanuj Stevana, dobar je on.

  2. Pored zivog Dyonisia , steva dobi ban. Pravda za stevu, odbanuj ga

  3. Nego gde je sada ona Tadijina tebela što je kačio kako karaju u svim sportovima :)

  4. Gde ste vi videli dobrog pantera? Mozda na safariju jedino.

  5. Što je steva dobio ban? I što ja da dobijem? Čestitam na pobedi, video sam da ste pobedili gledao - nisam, u KLS bukvalno svako drugo kolo gledm, i jedne i druge...

    P.S. Veliki pozdrav za Jericha.

  6. Johnny Kurajber
    Nego gde je sada ona Tadijina tebela što je kačio kako karaju u svim sportovima :)

    Juce Andjus izracunao: 10 prema 3 u korist zvezde ove godine u ekipnim sportovima, racunajuci i kupove

  7. Dionisijo stvarno ti neću objašnjavati. Ako hoćeš da se praviš lud ti slobodno nastavi, što se mene tiče, nije me preterano briga.

  8. Je l' primetio neko koliko se Leo nagruvao? Nabacio ozbiljnu masu od povrede.

  9. Pa kad je video kako Dule davi, resio da se nabilduje da moze da se odbrani dogodine

  10. vrag odneo šalu lololo

  11. Rakoč se boji da će i njega ćoki krenuti da bije!Počo da trenira điu đicu
    http://www.mozzartsport.com/vesti/igor-rakocevic-majstor-dzijudzice-foto-video/77746

  12. jbt skenjam se kad pomislim da necemo gledati nas partizan u evroligi...naviko jbg...nije to to bez nas

  13. Musli meč viner

    hnjo hnjo hnjo

  14. Треба искористити сад ову ситуацију и довести овог човека пре него што га се дочепа неки Реал или ЦСКА! ОД СУТРА ТРЕБА ДА НАМ СТВАРА НОВЕ БОГДАНОВИЋЕ!

    http://takmicenje.taboosport.com/text_images/201404/iva-czt-jakovljevic6590020140428022854.jpg

  15. PODRŽAVAM TRUĆA
    DOVESTI JAKOVLJEVIĆA DOK JE SLOBODAN

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.