KK Partizan

  1. Miloje Duletov naslednik.

  2. Danas u 7 igramo sa Radnickim. Prenos ce valjda biti i na TV, posto se do kraja ne preklapamo ni sa kim, bar sto se kosarke tice..

    Valjda Radnickog nece prokenjati trojke pa da imaju oko 50% ko sto umeju.. sa njihobih 30ak posto suta, na 30 sutnutih, tekma ce biti lagana, posto su nam se centri malo popravili.

  3. Naravno, nema prenos na RTS, samo arena

  4. nek se napuse kurca

  5. Dzankaro nemoj da seres, prenose odboju a ti aminujes te sportove sa samo 2 moguca ishoda

  6. Plakati za tijanićem, plakati

  7. ALI ZA STA IM KOJI KURAC SLUZE DVA KANALA KAD NIKAD JEBENO NE MOGU DA UKLOPE PRENOSE?
    Pre neki dan duvangija zbog tenisa, sad zbog odbojke..

    Ne kazem da treba iskulirati te sportove,al ako moze da se iskulira tekma Partizana moze vala i jebena slagalica.. Ili nek puste odbojku u snimku, ko onomad derbi..

  8. Te sportove treba ukinuti a ne iskulirati...

  9. Idemo opet mrtvi strimovi.

  10. Kakvo svršavanije po Radničkom...

  11. Hahahah, pa zar samo ja gledam Partizan??? Auuu!
    Zakuca Pavlović jebo sebe! Podseti me na ono Nedovićevo kad je preko dvojice zakucao, bukvalno mu Kalinić mog'o popušit' tamo.

  12. +2 za Partizan trenutno

  13. Gledam ali nisam rasni pa sam sa sobom da se dopisujem na temi.

  14. А колко су сви кукали како Партизан има лошији тим од Звезде... Лицимури јебени. Ово је класично посеравање по сиротињи упркос томе што је судије помажу.

  15. Раднички би можда нешто урадио да нема 40 покушаја за 3 до сада, 2 минута пре краја.

  16. Ali ovo puštanje Tepića na trojci je sramota, pa nije on centar pa da mu ostavljaš livadu kada je sam na 6.75.

    Da radnički nije pogodio one silne trojke u periodu od 19 do 22 minuta sada bi ih stoka nabila tries razlike.

  17. хахахах а види се колико га поштују, исто би вако и мене чували

  18. Sve u svemu ovu bedu od ekipe, totalno seljačku ekipu ste trebali odvaliti 20 razlike komotno, a ne strahovati da će Muta da vam ga mune na kraju. Možda i bi on, da ume.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.