Prijava

U cilju sprečavanja još većeg naleta dečurlije na sajt, koji su došli ovde, jer je Vukajlija "Haha, smešno", predlažem da se uvede test inteligencije. Nekoliko logičkih pitanja, pa malo i test pravopisa ne bi škodio, npr "Šta je ispravno? Neznam ili Ne znam" i tome slično. A za proveru godina ne bi bilo loše da se npr. prikažu dve slike - Pička i pegla, i tekst da bude "Koje od ova dva je pička?" Time bi se smanjilo pretrpavanje postera i definicija, a i moderatori bi imali dosta više vremena za neke druge, važnije stvari na sajtu.

I ako ne prođu,trebalo bi da ima avgustovski rok.Kao moderatori kažu,Dođi u avgustu.

Ма јок бре, октобар 2 х)))
Мислим да предлог не држи воду никако...
Ал рецимо, ја бих предложио да се фејсбук лајкови оставе само на одабраним дефиницијама и за неке боље ауторе. (Нема везе са овим предлогом али да не отварамо нову тему).

Ovakve predloge sam uvek spreman da podržim.

I da ima jedno tri razlicite varijante testa, da ako padne jednom, da ne misli da moze samo druge odgovore da napise.

Ал рецимо, ја бих предложио да се фејсбук лајкови оставе само на одабраним дефиницијама

Ovo je dobar predlog.

Dobar je i prvi predlog, ali ne znam koliko izvodljiv. Pojavila bi se koliko sutradan Fb grupa "20 tachnih odgowora za wegistraciju na Wuki".

Agilni, onda bi mogli da napravimo temu sa predlaganjem testa, pa bi se s vremena na vreme menjao.

Ал рецимо, ја бих предложио да се фејсбук лајкови оставе само на одабраним дефиницијама

Ја колико знам, каизену значи сваки тај лајк, тако да од тога нема леба..

Agilni, onda bi mogli da napravimo temu sa predlaganjem testa, pa bi se s vremena na vreme menjao.

Ako je tehnički izvodljivo, što da ne.

Ја колико знам, каизену значи сваки тај лајк, тако да од тога нема леба..

Ne znam da li znači baš svaki, ili kada ih ima puno. Ako je tako, onda jbg.

Pička & Pegla WIN!

Zašto da ne. Na dosta foruma ima pitanje koje služi da se proveri da nisi bot i ne vidim zašto ovde ne bi mogla da bude provera da nisi idiot.

Mislim da ne bi bilo loše dostaviti i potvrdu od psihijatra prilikom registracije.

Ја колико знам, каизену значи сваки тај лајк, тако да од тога нема леба..

Али онда добијамо овакве ситуације:
http://vukajlija.com/detinjstvo-u-periodu-1995-1999/454473
Ако хоћете, отворите засебну тему о овоме, да не гушимо ову.

Иначе мислим да је тест неизводљив, евентуално нешто да се спрече ботови. Мислим и ја бих волео да нема свих оних идиота, али јбг...

uuu ja to ne bih polozila verovatno...