Prijava

Daklen nešto što ste saznali danas ili ovih dana što vas je iznenadilo i što niste pre toga znali, ili ste mislili drugačije. Čoik svaki dan nauči nešto novo i zanimljivo, pa ja sam danas naučio od nekog djeda da je bolje cepati drva tupom sekirom jer se ona ne zaglavi, tako nešto nisam skonto upoznaću se još sa tematikom.. Ma koliko si mator uvek nešto novo možeš naučiti pa da čujem vas..:

Да сам јуче умро не бих знао да ће Саншајн отворити ову тему.
Иначе подршка, готивна је тема.

Do jaja tema.
Da sam juce umro, ne bih znao ovo za CERN.

Da sam juče umro ne bih znao da cjepanje drva tupom sikirom donosi nesreću.

Jebalo te cepanje drva, imaš pvt :)

Da sam juče umro ne bih znao da cjepanje drva tupom sikirom donosi nesreću.

A tek da cepaš atome tupom sekirom? Čulo bi se do Hirošime.

da sam juče umro, da li bih prekjuče znao da ću dumrem juče? danas, sutra...ili ko zna kaaaadaaaaa! Plave kose, još me nose, volim plavo to je sve lololol

Да сам јуче умро не бих знао да је Буксноманијак Пантела10.

eo, da sam juče umreo, ne bih znao da je kabron Dank metnu danas Šekija na avataru lololo

Ne bi se čulo do Hirošime, samo bi dobio žuljeve xD

Дасам јуче умрео неби знао да је Ипчету надимак бијо Мали Рамбо.

Warner von Latinsche
Дасам јуче умрео неби знао да је Ипчету надимак бијо Мали Рамбо.

http://www.youtube.com/watch?v=cSDbbjJF_4E
BOG I OTAC!

Ne bih znao de je Mlađa. Ni sad ne znam de je Mlađa, al valjda bih sazno nekad, samo da nisam umro juče.

Ево га Ђомла, ко ме тражио?

Riječ NEWS (na našem: vijesti, novosti) nije množina od new (novo) nego je sastavljena od prvih slova četiri strane svijeta: north, east, west, south.
Vidim da se tema rodila za spam, pa reko da ja ipak napišem saznanje koje je mene impresioniralo :) iako je većini vjerovatno smor, prije nego što možda zaključaju.

Nisi ti mlađa koji se traži. Đe li je Mlađa? DI JE MLAĐA BRE, EJV ?!

brao momčino! viš, to nisam znao,a jeste zanimljivo, nisam mogo ni da pretpostavim...
+ za tebe!

Riječ NEWS (na našem: vijesti, novosti) nije množina od new (novo) nego je sastavljena od prvih slova četiri strane svijeta: north, east, west, south.

Јеботе, скењо сам се сад.

МОМЧИНА МАТИРО! МОМЧИНА ЗАТРЕСО!!!11