Prijava

Имам проблем са youtube-ом, када год уђем на неки клип, учитава се доста дуго, онда се откочи на неке две секунде, па опет крене да се учитава. Не верујем да је проблем у интернет конекцији, будући да се остали сајтови отварају без проблема, а конекција ми је 3.5 мб... Помоћ?

Губило се и мени пар дана, сад је добро. Ваљда нешто раде, капиталистичка говна.

Викенд је. Сви су на Јутјубу, увек је тако.

Проблем је прошао, али имам још један, исто везан за јутјуб... Наиме, када уђем у неки клип, улагује на неких 20 - 30 секунди, онда се одлагује... Мислио сам да је проблем до Виндовса, пре неки дан сам реинсталирао Виндовс (Икс Пе) и проблем ми се опет појављује. Милион пута сам покушавао да инсталирам нови флеш плејер, али не вреди...

Обавестићу Кајзена...

ае и ја да се јадам. кад оћу да шерујем неки клип, некад ми се деси да неће да прикаже онај умањени линк са све видеом, него сам дугачак линк? јел то значи да је видео флегован или шта?

Ljudi na ju tjubu mnogo psuju...

На ком претраживачу радиш?

Ja mislim da mora da se uvede minimum 50 bodova na definicije da bi mogli da aplouduju klipove na jutjub!

свароже ако мене питаш, користим хром. ал контам да то нема везе са претраживачем, једноставно неке песме кад се шерују неће дизбаци "цео пакет" већ само изгледа ко брокен линк...

Мислим да има везе, зато што кад сам ја користио Мозилу, ретко кад је хтео да шерује...

Да ли је неко отварао тему на Јутјубу кад је Вукајлија баговала? НИЈЕ! Кад Србин багује онда ником ништа! Кад ћемо почети више да ценимо себе, питам ја вас???

Pisemo peticiju za ukidanje one gej drzave San Marina.
Stivene imam li tvoj potpis?

Да ли је неко отварао тему на Јутјубу кад је Вукајлија баговала? НИЈЕ!

Zapravo...
http://www.google.com/support/forum/p/youtube/thread?tid=1c9cca01351d62c9&hl=en

Vala, kad sam čak i ja uspeo da skupim 1000 sabskrajbera, mislim da savršeno govori koliko je govno taj sajt. :))

Костићу, али прошла је незапажено! Код нас сви причају о томе, још ћемо Кнез-Михаилову да назовемо Јутјубова!

Росонери, имаш потпис!