Prijava

Jebem li ga, ako neka igra zaslužuje temu, to je ova. Da li ste igrali(naravno da ste igrali, samo Prins i Milan Stanković na celom svetu nisu nikad igrali MK),ko su vam omiljeni likovi, najbolji delovi?
Ja sam lično četvorku kidao, svojevremeno sam bio mnogo Dobar sa Quan Chijem, i sa Rejdenom sam jebao ali mi je ono Garegedagedan!! bilo prevelika pederana.

Ja i dan danas nekad uzmem pa odigram par partija kad imam vremena skino na netu ima da se nađe

На Сеги је било до јаја, поготово тројка. Нисам фан Плејстејшн и ПЦ верзија.

Ја имам на хВох-у онај ДиСи Јуниврс. Пффф...

Остали су одлични. :)
Имао сам за Гејмбој и за ПС2.

Ја имам на хВох-у онај ДиСи Јуниврс. Пффф...

Ja sam čuo da je taj teško govno

Ja sam čuo da je taj teško govno

Дефинитивно није говно, али ипак није скроз тру МК. Двојка и тројка су квтлчине, овај најновији нисам још пробао али кажу да чупа бетон! лоло

Uuuuuuuuuuu, nek ste otvorili ovu temu!
Ja sam prvi put igrao mortal kombat ´98 na segi od tada sam totalni fan te igre, igrao sam skoro sve dijelove igre, nemam sad veremena da pisem, moram da idem, ali kad se vratim ima da se raspisem ko lav tolstoj.

четворка тру скил! шта рећи...
играо сам са свима, а Реико ми је био омиљен...

četvorka trve kvlt... Kidao sam je isključivo sa sub zeroom...

Igrala se najviše dvojka i trojka na segi, posle nekako nije to bilo to. Nisam nešto gajio omiljene, igralo se uglavnom na random.

jao saću skinem neki MK i da se sobalim od igranja...

Reiden definitivno omiljeni, onda Sabziro i Skorpion, mada sam na samom startu igračke karijere uvek birala žene.

Двојка што се мене тиче и кец. Прво двојка. Најволим Испода-нуле.

Само Рејден лололо

Да, двојка је реално најбоља. Први део ми је некако сиромашан и бангав, нарочито у односу на Стрит Фајтер двојку који је изашао годину дана раније. Тројка, ако се добро сећам, раби потпуно исту гејмплеј механику као и кец, само што нуди већи избор ликова и више позадина, али Саб Зиро је нека гејчина без нинџа маске, тотално некул.

Ови фаталити су тако јебено геј. Није ни чудо што више не играм ово говно.

Trojka je definitivno najbolji deo, po prvi put su tu combo udarci i sve. Tu se više posvetilo pažnje gejmpleju, dok je kod dvojke grafika bila u prvom planu.
Četvrti deo sa 3D grafikom... Njah... Mada, nije neigriv, daleko od toga.