Prijava

Kur moj, Gansi mozda sada deluju kao nista narocito, ali dve stvari nikad necu da zaboravim: kada sam prvi put cuo "Paradise City" u Gracu na moru na nekom kasetofonu, to je TADA zvucalo tako dobro, sveze, razlicito od svega ostalog da sam ja pomislio da je to nesto najjace sto cu cuti u zivotu. I drugo "You could be mine", u kampanji sa filmom "Terminator 2", svi smo to furali po kolima i manijacili se, cekali smo da film dodje u bioskope, i kad je dosao konacno-jebao je kevu! Od tada i jedna marketing kampanja nije ostavla takav utisak. Da su samo to imali da valja-pa je dosta. A imali su jos.

ako se neka pesma pistolsa moze nazvati pesmom.

Ne vjerujem da sam ovo pročitao.

Ма пусти будале...

Na koje je droge ođe da mi je znat, plus botoks.

http://www.youtube.com/watch?v=Xlc2aVzAixo

Za mene je u pjesmama najbitnija melodija. Zato se i zove muzika a ne "tekstovka" ili drugačije, tekst je samo plus.

Pjesma o pici (jelu).

http://www.youtube.com/watch?v=QheUzGqZDtg

Ma boli me kurac, vi slušajte tekstove o srednjovjekovnim bitkama i demonima a ja ću muziku.

nikada nisam niti gotivio ganse, nisam nisam navio i poslusao jedan cijeli album, poslusao sam par stvari koji su imale najveci uspjeh medju zivljem.

ne znam, ne lezi mi taj zvuk niti glas axel rousa.

ako se neka pesma pistolsa moze nazvati pesmom.

U pravu je coek, sranje pistolsi.

Sasam se sjetio, dobra im je obrada hejr of d dog, od nazareta cini mi se. i patiance, ako je njihova rstva

Ne vjerujem da sam ovo pročitao.

zamisli...neko ne voli pistolse i smatra ih sranje bendom.

za terminatorom bila pomama.kasete se na 2-3 iznajmljivale.cak i u futogu znali ju kud bi majn.

Mene je Tool sranje bend, teške li muzike, crnja im je muzika od domaćih filmskih drama.

sa gansima ista stvar ko sa ribljom corbom... nekako odjednom svi prerastu, odjednom shvate da je to za klince, odjednom su mnogo kul ako poseru po corbi...
boli me kurac kakva je Bora lobanja privatno, kad obozavam neke njihove stvari

bas zato sto sam ih slusao kao klinac u osnovnoj su mi i sad dragi jer me podsecaju na neko lepse vreme i detinjstvo

svi odjednom postanu mnogo urbani i mnogo kul, jedino sam ja
https://www.youtube.com/watch?v=N_Uw4oEJE38

Nešto ni ja ne volim Pistolse, ali koliki uticaj su napravili Pistolsi sa onim jednim i po albumom, a koliki ovi Gansi što su izdali sedam-osam albuma, i besomučno sa onim Terminatorom postali toliko komercijalni da su i babe počele da ih slušaju. Da ne pričam na šta liče sada... A o Pistolsima, o tome se može pričati. Da nije bilo njih & co, sad bismo slušali neki šlager simfo rok umesto normalnog roka i metala. Gde bi bila alternativna muzika danas da nije bilo panka? Šta bi bilo sa treš metalom? Kako bi death nastao bez krasta i grajnda? Može neko da pljuje po Pistolsima, ali su bar zaslužni za seme koje su posejali.

imali su mnogo dobrog frontmena, a onda ga je unistila zena, i on nju vjerovatno

Tja, ako misliš na Sida, bio pozer baš... Crko bi kad-tad od droge.

I sa njom i bez nje.

Пезос објаснио. То је то, јбг.

Pa bi, naravno, a sto se tice njegovog vokala, i 'sviranja' basa, jako slabo, ali mislim nije bio pozer. ako je on bio pozer, onda mozemo opusteno reci da su pistolsi pozercinea, a nisu...barem se nadam.

Pa bi, naravno, a sto se tice njegovog vokala, i 'sviranja' basa, jako slabo, ali mislim nije bio pozer.

Nemam pojma, malko mi bio budalast... Džoni sa druge strane bio ozbiljan čovek, svaka mu čast na onome što još uvek radi, mada mi se to mnogo i ne sviđa. A i smešno je sad što su se kao našli ponovo da okupljaju. Vidi se da je zbog para.

Пезос објаснио. То је то, јбг.

A šta da radimo mi koji nikad nismo voleli ni Boru ni Ganse?

A šta da radimo mi koji nikad nismo voleli ni Boru ni Ganse?

Ма ко вас јебе.

Ако никад ниси готивио Бору, онда с тобом нешто није у реду. хехе

"Moraš voliš Boru", "moraš voliš Ganse", "ne seri da ne slušaš Cecu", "foliraš se sa bendovima za koje niko nije čuo..." More ko VAS jebe.

Са' ћеш још да измислиш како не гледаш порниће.