Prijava

Мени је тешко натерати сузе на очи, чак и кад сецкам лук. Али на филм "Имитација живота" могу увек. Ронзам више него лик из филма на крају.

Ček ček maro koji je to film, poznat naslov...

Лана Тарнер у главној улози, има слушкињу црнкињу која има белу ћерку која се стиди мајке. И мајка умре и ми обе ударимо у плач.

Навукла ме моја мајка на тај филм.

aaa brus imaš malog lopovčića u kući ako ako :)))

Imam jednog od pet godina, a drugo je trebalo da se rodi pre pet dana... Kad se ćera rodila, pola sata nisam mogao da vozim od suza :)

luk. i samo luk.
ovako sam cold blooded bitch.

nekad sam plako kad stari glami na mene... sad više ne galami, a ja ne plačem čak ni kad mi umre neko jako, jako blizak

Ja se mnogo sjebem kad vidim na TV-u onu bolesnu decu i ljude kojima treba desetak hiljada evra za lecenje, a nasa usrana drzava finansira lopove i iznajmljuje satelite umesto da pomogne narodu.

plačipička. hardcore. plačem i kad vidim da neko drugi plače. ali uglavnom tajno plačem. retko ko može da me vidi kako plačem.

Maro nisam gledala jbg
......
bruce, još nije? Biće akobogda. E sad suze radosnice... I ja sam plakala, sjatila se famelija kako će se dati ime i svi se posvađali međusobno, onda sam ih izbacila napolje :)

Ja se mnogo sjebem kad vidim na TV-u onu bolesnu decu kojima treba desetak hiljada evra za lecenje, a nasa usrana drzava finansira lopove i iznajmljuje satelite.

jebeš državu, ona je ionako uvek problem... injekcije botoksa DOKAZANO opuštaju zgrčene mišiće dece sa cerebralnom paralizom, a koštaju više nego što roditelji mogu da plate - toj deci trebaju 2-4 injekcije GODIŠNJE, a babe na grandu rokaju deset komada mesečno... kad god pogledam botoksovanu babu poželim da joj nos otpadne...

Auuu...Strava tema, ja sam se uhvatio da se uopšte i ne sećam tačno kada sam zaplakao zadnji put!

Valjda pre 20 godina, mislim. U jbt, ja sam za hospitalizaciju. Bez zezanja, ovo nije normalno...

Pre neki dan sam imao administrativne igre bez granica... nisam mogao da verujem koliko su bili ljubazni službenici i koliko su mi izašli u susret. I to u PORESKOJ UPRAVI! Došlo mi da se rasplačem od iznenađenja...

ja sam plakao kad je terminator uginuo, i rekao ono "asta la vista, bejbi", plakao sam kad je roki dobio po pičci i kad je peru kojota tnt odneo u vazduh.
A sad ozbiljno, ne znam kad sam poslednji put plakao, ima jače od godinu dana, razloga se ne sećam, al ono, veoma retko pustim suzu i tako.

jebeš državu, ona je ionako uvek problem... injekcije botoksa DOKAZANO opuštaju zgrčene mišiće dece sa cerebralnom paralizom, a koštaju više nego što roditelji mogu da plate - toj deci trebaju 2-4 injekcije GODIŠNJE, a babe na grandu rokaju deset komada mesečno... kad god pogledam botoksovanu babu poželim da joj nos otpadne...

Otisli smo svi tamo gde sunce ne sija...

aurora, nema podatka o tebi na rođendanima ali ja sam 1972. pa se nešto ne kvalifikujem baš za dete :)
inače, moj stric je bio bez dece zbog nekompatibilnosti sa ženom...

Što brate, odlična berba 1972. znaš da jeste. Za onu trojku zla ijhaaa šta nas je popijeno.
Ovo ostalo imam, trebalo je više. Il nije, ajd znaj

Плакао сам кад су убили Хариса Бркића, али не кад сам чуо вијест, него кад сам гледао сахрану и говор Берића. И он је јецао, једва одржао говор, а ја се не сјећам да сам због неких батина плакао тако. Заплакао сам се и кад је коњ моје бивше успаван јер сам провео неко вријеме са том животињом. Јеби га, прелијеп је коњ био, стварно ми било жао.

Bruce,pa mi smo vršnjaci :))

Ja sam se nešto zašvajsovala sa plakanjem-ne mogu da plačem.Ne mogu.
Pre može da me rasplače ljudska dobrota,nego nešto ružno.