Prijava

Da li je bio neki popisivač kod vas ?

Jok.
Naoružao sam se i čekam ih! Pišajte ja i dalje držim čas!

Ниси могао да живиш у неизвесности?

како глупа тема.
у чему је поента отварања овога?

како глупа тема.
у чему је поента отварања овога?

Dolazio...klasika...
Malo se zablenuo u mene kada sam se izjasnio kao ateista, ali i to je očekivano.
Nije hteo radžu, kafu, ratluk, žurio je jebiga...

Bio je kod mene.
Juce. Nadurio se. Nisam ga pustila da udje u stan.
Pa je probao da bude sarkastican dok me je popisivao na stapenistu.
Bio je samo bezobrazan.
Bas sam se zabavila. :)

edit:
ja nisam htela da mu kazem veroispovest

definisi u prvom postu koja je poenta teme, sta te zanima i to sve...
ovako nema smisla.

Kod mene bila jedna jako simpatična devojka, stalno sam je zadržavao da ne ode. Lukava država majku im.

Мени пописивач друг са којим сам одрастао, тј живи преко пута мене, и оно... Можете мислит' на шта је тај попис личио... Мислим да је штетовао 3 она листа

У чему је фазон вама да не пустите пописивача? Ко да је то нека лоша ствар - попис најобичнији.

А шта ће бити кад дођу код мојих кући а ја нисам ту? Је л ће моји да се изјашњавају уместо мене?

Lolololo. Nego meni je problem sta da radim sa ovim lesom sto ga stekam u stanu, ne mogu sam da ga izbacim, malo je poteza. Sta ce popisivac reci...

не. договориће се с њима када да дође мислим

Mlato, da. Ja za kevu odradio.

е Јебач. намести га да седи и стави му ракију испред њега, па пусти да му онако падне глава, мислиће да је пијан :)

Давид
У чему је фазон вама да не пустите пописивача? Ко да је то нека лоша ствар - попис најобичнији.

Pa dala sam ja da me popiše, ali na stepeništu.
Po zakonu nisam dužna da ga pustim u stan.
Živim sama, ne puštam ljude sa strane u stan, jebe mi se, tako funkcionišem već tri godine.

Ko zna kakve manijake zapošljavaju.

Чуо сам да проверавају да ли имаш водокотлић и бојлер, је л' то истина? И да питају жене да ли имају мртворођену децу, је л' то тачно?

Ја чисто сумњам да ће умети да ми дођу до стана. Сви који никад нису били код мене звоне на погрешна врата која су у ствари заједничка врата од мог и од стана поред мог, а прекидач уопште није конектован са звонцем. А мени нешто не пада на памет да им остављам поруке како се долази до мојих врата.

Елем, ако успеју да дођу до мене, нећу се изјашњавати по питању националности, а по питању религије ћу се изјаснити као деиста, ваљда ће успети да потрефе слова и не напишу атеиста. Чуо сам да су се неки изјаснили као неопагани и сатанисти. Било би непроцењиво видети израз лица пописивача. :)