Prijava

Greota da najveći hengleski klub nema svoju temu. Kad mogu Furundžije i Gejčester, moremo i mi.
Omiljeni igrač, i zašto?
Koliko će puta Pluton obići oko Sunca pre no što ga Kerol jopet zabije? Pojačanja koja biste voleli dvidite? Lukas u ekipi: Za ili Protiv?
Blabla, biće nas manje jer nismo buržuji kao gorenavedeni klubovi!

Ја се крстим какав је ово наслов, рек'о што смо све повратили због страдања јетре... Кад оно Ливерпул :Д

Најготивнији енглески клуб. Е, сад не могу се назвати неким навијачем, али оно... навијам :)

Стиви Џи наравно.

готивим овај клуб јер није само капиталистичко срање са шеицима који не знају ни правила фудбала на челу, који жели да преко ноћи јебеним парама постане најбољи на свету. има традицију и праве навијаче. укратко прави клуб, не новац, клуб и фудбал.

Ahahahaha,moram das' ubačim ovde,iako imam pojma o fudbalu kao i o mrešćenju bakterija na repu losa dvogoca :))
Kad sam mužu rekla ovaj bukvalan prevod Livera,samo me pogledao u maniru"Sxto mi to radisx,zheno?"
Otad ćutim.Al' mi ovo popravilo raspoloženje za 300% :)))

Lukas je vreca cementa...kvalitet za mozda neku skandinavsku ligu....fali im dobar stoper ponajvise pa cak mogu reci i trener...

Lukas je bre proglašen zigrača prošle sezone, najviše oduzetih lopti je imao, kao i 87% uspešnih dodavanja, što mu je i posao. Kako on može da bude loš?

Ahahahaha,moram das' ubačim ovde,iako imam pojma o fudbalu kao i o mrešćenju bakterija na repu losa dvogoca :))
Kad sam mužu rekla ovaj bukvalan prevod Livera,samo me pogledao u maniru"Sxto mi to radisx,zheno?"
Otad ćutim.Al' mi ovo popravilo raspoloženje za 300% :)))

Aahahahaha, kao da nije znao :) Ako je navijač, probaj da ga priupitaš kad je Zenba zadnji put uzno titulu, pa dvidiš kako će te onda gledati

brate, sve-sve, ali jetren bazen uzo LŠ pre par dina....

Liverpul i Mancester su za postovanje. Kakav Celzi, Arsenal, Siti i ostale picke materine.

Liverpul i Mancester su za postovanje. Kakav Celzi, Arsenal, Siti i ostale picke materine.

+1

Kakav Celzi, Arsenal,

С-Т-О-Р-М-А
СТОРМААААА!

GERRARD IZ SLOBODNJAKAAAA OPAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Zašto Liverpul igra utakmice EPL-a subotom svake prestupne godine? Je l' zna neko što najčešće igraju nedeljom? Evo sad igraju u ponedeljak. Jebem ti vikend kad moram čekati ponedeljak da ih gledam.

Omiljeni igrač Stivi. Nema potrebe da objašnjavam zbog čega. Svakome ko je gledao Liverpul više od 2 puta je kristalno jasno zbog čega se smatra jednim od najboljih igrača u istoriji kluba. Pluton će obići oko Sunca još 3 puta dok Kerol ne da gol. Naučno dokazano. Ne pitajte me zašto.

Lukas je vreca cementa

Amin.

kao i 87% uspešnih dodavanja

I ja bih imao 87% uspešnih dodavanja da mi je pos'o samo da dodam nekome ko igra na 2 metra ispred mene. Ne znam zbog čega večito uzimate statistiku kao najvažniji parametar nečije igre. Ok, dosta je važna, ali ja kako god pogledam Lukaša kad pokušava nekome da doda, smorim se u trenutku jer znam epilog. Dobar je u defanzivi, to ne poričem, ali brate, čovek je toliko drvo da je po pitanju tehnike i elementarnog dodavanja gori i od drveta. O drvo se lopta bar odbije pa i ima neke šanse da završi na pravom mestu.