Prijava

Veoma zanimljiv sajt na kome ljudi postavljaju svoje radove, šeruju tuđe do jaja radove. Može i profil da se napravi i uredi, ali najviše ljudi ga koristi za nalaženje do jaja slika. Samo ukucate u pretragu i vide se slike koje su tagovanje tom rečju, npr. tits, weed, football, itd.

Koristite li?
Šta mislite o?

http://www.tumblr.com/

Korisan sajt.. Može uštedeti novac i pomoći u reklamiranju.... Hvala

jedino je blog vise gej od tamblera :D ne znam, probem s tim tmblrom mi je generalno sto su svi isti koje sam ja gledala, pogotovo su mi praznoca ti modni zenski. uopste koncept da stoji neka vintidz hipster fotka i ispod neka mistifikacija od lirskog teksta...to mi je pase.
mozda oni s gifovima su ok :)

ja samo kucam u pretragu i kopam, ima predojajnih stvari. baš ima puno :)

Pa nije tu kriv tumblr nego ti što uređuju... Šta ćeš kada je danas takav"dizajn" jako popularan.

Ček, meni pade na pamet da napravim na Tumbleru nešto u vezi svog YT kanala... Recite mi kako to sve funkcioniše pošto niš' ne kontam.

Samo se registruješ i imaš da uređuješ profil, lako je.

I ko će to da gleda? Kako to da promovišem?

Promoviši, linkuj, prati profile drugih ljudi, ovde linkuj. Mogućnosti su beskonačne.

Ja OBOŽAVAM Tumblr... Totalno sam navučen.
Na svom tumblogu (link: http://chgretina.tumblr.com/ ) koristim potpuno minimalistički skin (ako se to uopšte može nazvati skinom), ali ima i milion drugih, nestvarno lepih i elegantnih! Ili namenski odrpanih i otrcanih... Svakakvih, zavisno od ličnog ukusa.
Inače ono što mi se ne sviđa je što velika većina ljudi na svojim tumblr profilima ima slične sadržaje koji se ponavljaju, i apsolutno najveći broj tih slika/postova je "reblog" sa nekog tuđeg bloga (koji je takođe reblog-ovao itd.), tako da se stalno vrte neke vintage fotke sa nekim šatro kul životnim istinama, dekorisani kolačići, Gossip girl i Harry Potter gifovi i sl... Zato mnogo više gotivim tumblog-ove koji se iz cele te priče izdvajaju na neki način...
U svakom slučaju, super stvarčica.

Dobar ti je blog, nije loš.
Linkovaću ovih dana neke zanimljive profile ovde, iliti tumblogove. :)

Veoma cenim Tuluma kao autora i spreman sam da ga poguram za ruletom jednom kamenom facom. Tulum je dobar prijatelj i dusa od coveka pre svega.

Оно што каже Трлтрл. Препуно тинејџ ангста и квази-филозифије. Ниш корисно се не ноже наћи. Фотки има свуда. Отвориш тему на /hr/ подфоруму Форчена и видећеш боље ствари.

Kačite! Meni nažalost retko uspeva da nađem neke kvalitetne i negeneričke.

ХИПСТЕРГОВНО

Nađe se i dobrih stvari, pod hrpom sranja.