Prijava

Kako nisam obeležio da me automatski prijavi kad ulazim na vukajliju uvek prvo ulazim iz of-a i sad kad sam ušo nisam mogao da se prijavim jer bilo gde da kliknem izbacuje reno igru pa sam morao u guglu da ukucam "vukajlija prijava" da bi ušao na svoj nalog imal neko sličan problem

Evo sad sam se ponovo izlogovao pa probao opet isto

Ja sam se sada logovao preko drugog kompa. Jedva sam se ulogovao,jer gde god kliknem na stranici, otvara reklamu. Uspeo sam tek kada sam je skinuo.

само да пријавим и ја проблем. увек сам улогован, и сад ми отвори насловну, и даље ни макац. где год да кликнем, избаци рено челинџ.
на крају сам у букмарковима нашао неки линк вукајлије, и ту ушао, и ради, тако да могу да пријавим баг.

Ја се нормално улоговао.

Isti đavo i kod mene u Hromu, neko ima problem i sa Mozilom, tako da nije do Hroma. Sad sam otvorila u int.eksploreru, radi, ali na četu ne mogu ništa napisati. Izbacuje da sačuvam i pokrenem neki java script fajl. Izbaci ono što sam napisala, ali stalno iskače jebeno save. Kak` to da riješim?

EDIT: Ne samo na četu, već i na forumu.

Kod mene bio isti problem ali sad je situacija normalizovana.

Reinstalirao sam chrome i sad radi normalno.

на крају сам у букмарковима нашао неки линк вукајлије, и ту ушао, и ради, тако да могу да пријавим баг.

Uspjela sam isto.

Izgleda gazda popravio meni sad normalno

Bio problem ali nestala sama od sebe ta reklama

klikcite namjerno na reklamu, obrnuta psihologija, opaaaaaa!

Izgleda da gazda po kliku na reklamu dobija love... :D

Uplatite ktitora, decxko.

Каизене дечко, јајце ти прегласно свира за сајт - чрча банована, а чаланови се не могу улоговати због рекламе хахаха

Ja sam za to da se sajt kao opstenarodno dobro nacionalizuje i tada da se sklone sve reklame i kurci i da se banuje 100 iljada stoke sa fejZbuka.
Zajebavam se, naravno. Sve je u redu dok meni ne iskacu reklame.