Prijava

Boh je l' si siguran? Ja sam Cath, mali mekani lavić?

микосеб је кева ако некоме треба, радио сам те третмане редовно док се није истрошила бочица, после тога се није враћало

bočica od decilitar košta oko 700 dinara al radi posao

A ništa onda svidjas se jednom mom drugu koji nosi dzemper na kosulju a Boh je gospodin i ne otima drugarima simpatije ok?

Boh jeste gospodin, da se zna!

A znam i on je moja simpatija

Pa šta čekate jeli

Da se poljubimo u usta

perut je prva naznaka siromastva bar po meni

A lupio si sad
I kosulju kratkih rukava ti mozes nositi al ako si milioner npr
Inace ne

Pa ovo se namerno ovako obuku da izazovu odgovarajuci vizuelni efekat vidis da je sve oko suda

pokusao sam jednom da nosim to, ali mi nije stajala kragna kosulje kako treba, to jest ispadala pozadi na vratu cela kragna, a trebalo bi do pola da se vidi valjda, tako da furam farmerice sa majicom, cak i kad nije po kodeksu, jednom sam odbio pozivnice nekih glavonja u Seratonu kad su mi rekli e, al obuci nesto nemoj one tvoje budjave majice

Džemper preko košulje je mrnjau

ti preko mene si shik i IN

No da budem mrtav ozbiljan. I ćalo i ja smo muke mučili s perut dugo vremena. Svašta isprobavali. Od kad kose peremo onim Glorijinim ili LMX litarskim šamponima od koprive/breze/kamilice, peruti nema. Neka logika koju mi je neki frizer/dermatolog/nesećamse objašnjavao jeste ta da u te jeftinije šampone stavljaju manje (nepotrebne) hemije, te su samim tim i zdraviji za kožu i kosu.

jednom sam odbio pozivnice nekih glavonja u Seratonu kad su mi rekli e, al obuci nesto nemoj one tvoje budjave majice

u prevodu: bombaš došao u majici i bermudama u restoran gde su mu ljubazno objasnili da ne može da uđe obučen ko za utakmicu i vratili ga kući xd