Prijava

Ako ćeš već koprivom da se lečiš, knjige staroslovne kažu da zajebeš šampon i ispiraš kosu jakim čajem od koprive. Javi dal' babe lažu.

кацам иш'о у школу, нисам носијо свеске, него сам чешао главурду над клупом, и кадиспадне довољно перути, узмем оловку и пишем по томе!21

ПОБЕДИЈО

To, skuvaš jak čaj od koprive, nacapaš, ostaviš malo da stoji pa ispereš, i peri kosu što češće, svaki drugi dan. Ne stavljaj gelove, ulja i slično.

Ako vidiš da ne popušta idi kod dermatologa, ima razne peruti.

kaki gelovi kake picke materine, ne stavljam ta sranja.
ok, fala vam, isprobacemo koprive, i te ostale savjete

Шерпасе, реално, мени је помогло то што сам често мењао шампоне а опет нисам претеривао, био сам довољно константан са једним производом. Звучи компликовано, али јбг. :Д

Trjlaj glavu krvnicki dok peres kosu, da ogulis govna. Meni pomoglo. Sad mi se vraca jer sam neki dan sjebao glavu, pa moram malo neznije. Ozbiljan sam.
Hteo sam da idem na to testiranje, ali cuo sam da ti prepisu neki njihov sampon koji je skup kao djavo. Mada mozda odem, ako me ne bude mrzelo.

користи шампон КЛИР (CLEAR). кацам почо да се редовно шишам на ћелаво, појавијо ми се неки блажи облик, ваљда од тог силног гуљења главе машиницом и неко ми препоручијо клир и стварно ми помогло.. наравно и даље га користим, не враћам се на геј фелче азуро и гарнијер..

ja sam prije imao perut, roditelji me nikad nisu pitali gdje idem nego su pratili tragove perut kad ih je zanimalo gdje sam, i promijenio sma hiljade sampona dok nisam nasao jedan koji mi je pomogao i cim promijenim sampon opet se pojavi, moj predlog je da isprobas nove sampone dok ne nadjes neki koji ti odgovara.

Ahhahahahahhahaha meni je ova tema pobeda, bukvalno sam se na svaki post ismejao ahahahhahahahahahhahah češao sam galvurdu Ahahha, pratili tragove peruti, imam perut ko čips :DD

hahaahahahahah do jaja realno

микосеб је кева ако некоме треба, радио сам те третмане редовно док се није истрошила бочица, после тога се није враћало

Imao sam perut, otkad koristim onaj bebeći džonson šampon, mene dlake više ne bole!

Dzonson i Kosili jebu

Ulja njihova takodje

на кеца или ћелаво ипак.

Na ćelavo da da.

Blago vama kad mozete da birate

Doniraću ti kosu dobrovoljno, još nisam seda gde ćeš bolje

A kakva si na crevu? XD

Ahahahaha fina da da