Koju knjigu trenutno čitaš?

  1. sta izmisljam poslednji primerak sam uzeo.ma jebo te sobic

  2. Nemoj tako za imenjaka.

    Iznervirao si me pre desetak dana, pa sam pustio tvoju fotku ljudima iz kv. Bilo je teško jer te niko ne zna ali si pronađen jebeni anonimusu.

  3. taman sam se otarasio onog poremecenog prova koji me je podsecao na opsesivne mentalace iz horor filmova sad opet imam progonitelja

  4. Ne brini Miladine, ja cu ovo drugacije da resim.

  5. Predložite nešto što bi bilo u rangu Marsovca, autora Endija Vira.

  6. Шта ми препоручујете од Хемингвеја? Прочитао сам За ким звоно звони и баш ми је легло фино. Старац и море сам некад давно читао, да не предлажете.

  7. Sunce se ponovo radja, obavezno.

  8. Нисам нашао у библиотеци. Узо сам Рајски врт, па ћу да видим каква је књига.

  9. ko jos cita knjige jaka stvar ha

  10. Ko jos slusa gradske price jaka stvar dadada to.sam ja malo sam posrnula pa sta na sve zivo aaaaaaj muka natera

  11. "Dobitnicki niz" od Fibonacija,izuzetno stivo

  12. procitao novelu o misevima i ljudima od stanbejka. dobra prica drzi paznju,30 marinina ljubav od sorokina-dosta pise o seksu u toj knjizi tako da nije sa citanje sa tetkom.meni se nije svidela tema.gimpel luda os singera ima finih prica moze da se procita

  13. marinina ljubav

    eh

  14. Kakva knjija jebena Zvezda igra

  15. Imam dosta knjiga na polici za ukras stoje

  16. Zato tvog glas na izborima vredi 0,7 glasa, glas jednog automehanicara 0,9 a valdemarov glas 1,5. Mislim tako bi trebalo da bude ko ti je kriv. Treba li da napomenem da glas jednog navijaca vredi ravno 0,1 to je najnizi oblik zivota.

  17. Moj glas vredi 3000 dinara i vaucer za rucak u opstinskom restoranu xd

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.