Prijava

Jos da ima toga u Srbiji.

@Kolfilde..

I ja tražim taj neki djubretar :D

A jesu dobri ovi Gestapo mantili, ali ja ipak moram da plusiram jaknu a la Smare, imam i ja slicnu, samo duzu i lepsu. Adidas konza, najbolja jakna!

има финих капута код нас, и то је солидан избор...
рецимо, мартини весто (или те неке радње са оделима).
ја сам мој узео прошле зиме у тиффанију, и баш је јебачки. а и топао је јако (што нисам очекивао). све у свему, терам фајерку већ три године (која је такође до јаја топла), или овај капут, и пре бих препоручио капут него класичну зимску јакну.

па зависи какву хоћеш и ја сам једва нашао, купио сам јуче у њујоркеру неку као капут али није баш ма врх је, имаш тамо добар избор.

šaneri su zakon za te stvari, imaju ljudi svega...
samo postoji mali problem, a to je je jakna kao sva ostala odjeća u vlasništvu više znakova odnosno proizvođača na sebi nego što ih je registrovano u svijetu .. :)

Svi ti predlažu grejanje spolja a niko da pomene unutrašnju varijantu. Pljoska u džepu vredi bar još jedan solidan sloj garderobe, što deblja pljoska to tanja jakna.

Te američke vijetnamke su čudo, imam jednu kupljenu mislim '88-'89 u Italiji, prvo je nosio stric pa ja, sad je više bela nego zelena od silnog pranja ali materijal i dalje u odličnom stanju osim možda krajeva rukava.

имам ја неке одличне јакне, неке кожне, на продају.
јефтино с обзиром да су веома квалитетне и скоро неношене.

Јесте фегетарски, ал имам црну свит јрз лаковану јашу, много добра, кеве ми.

Jericho
A jesu dobri ovi Gestapo mantili, ali ja ipak moram da plusiram jaknu a la Smare, imam i ja slicnu, samo duzu i lepsu. Adidas konza, najbolja jakna!

Е немаш љепшуууу :/

Лекса, да није љубичаста :)

Е немаш љепшуууу :/

Nemoj da me teras da se slikam sad! Samo bih stavio tvoju glavu u Photoshopu, necu da pod utiskom tvoje face zanemare moju super duper jaknu i pogresno presude!

dobar ovaj her flikov. dooobar :D

Давиде, колико су ти јакне? Кожне. Оћу да пресвучем седишта на колима. :)
Шалим се. Ја углавном кожне носим. Имам 4 комада. А кад је баш лоше време, врсте дебели минус, типа -30, е онда носим скијашку јакну и боле ме курци.

иди спавај болиде лололл

po meni su one iceberg najbolje, fine tople, mogu da se furaju po gradu, a mpgu i na skijanju. I imaju gomilu onih aplikacija tipa unutrašnji džepovi, džepovi na rukavu, ono malo na rukavu za rukavice sto mozes da gurnes palac... Mnogo dobre..